ScreenBlur

ScreenBlur download

ScreenBlur

ScreenBlur ekranınızı meraklı gözlerden korumak için tasarlanmış, şifre korumalı bir ekran koruyucusudur.

ScreenBlur ile sizin belirleyeceğiniz bir süre boyunca işlem yapılmadığında veya yine sizin belirleyeceğiniz bir klavye kısayoluna bastığınızda ekran koruma moduna geçmesini sağlayabilirsiniz.

Ekran korumaya geçtiğinde, mevcut ekranınızın yarı saydam görünmesini, tamamen gizlenmesini, veya aktif pencerelerinizin, masaüstü simgelerinizin gizlenerek sadece masaüstü arkaplanının görünmesini sağlayabilirsiniz.

Yazılımın diğer özellikleri arasında, kilit ekranının kişiselleştirilebilmesi, ekran kilitlendiğinde bilgisayarın sesinin de otomatik olarak kısılması, saydamlık ayarı, restart atıldığında otomatik olarak şifre korumaya geçilmesi gibi özelliker bulunuyor.

Ekran kilitlendikten sonra açmak için şifrenizi yazın. Ekranda bir şifre kutucuğu çıkmıyor ancak doğru şifreyi yazdığınızda kilit kalkacaktır.

Programın üst düzey bir güvenlik yazılımı olmadığını, sadece ekranınızı meraklı gözlerden korumak, ya da siz bilgisayar başından kalktığınızda çocuklarınızın veya kedinizin :) bilgisayarınızı karıştırmasını engelleme amaçlı olduğunu, ileri düzey bir kullanıcının belki bu korumayı geçebileceğini hatırlatırız.

Not: Çalışması için .net framework 2.0’ın sisteminizde kurulu olması gerekir (genellikle kuruludur)

ScreenBlur download

Bir cevap yazın

Ekran Koruyucu indir, ücretsiz programlar,