Samsung Galaxy S6 ve S6 edge’i özellikleriyle birlikte tanıttı

Samsung Galaxy S6 ve S6 edge’i özellikleriyle birlikte Mobile World Congress 2015’in ilk gününda tanıttı.

Fiyatı henüz açıklanmayan 10 Nisan’da 20 ülkede piyasaya sürülecek Samsung Galaxy S6 ve S6 edge‘in öne çıkan detaylarıyla devam edelim. Tasarımı geliştirilen Samsung’un amiral gemisi malzemeleriyle dikkat çekiyor. Sunum sırasında kasanın bükülmeyeceğini belirten Samsung, Apple’a gönderme ile metal tasarıma göre daha güçlü olduğu paylaşıyor.

Samsung Galaxy S6

Apple modeline geçtiğini söyleyebileceğimiz Samsung arka kapağı sabit kullanmaya başladı. Samsung’un arka kapağı sabit kullanmada dikkat çeken teknolijiyse dikkat çekiyor: Kablosuz şarj. Galaxy S6 ve S6 Edge‘i kabloya bağlamadan şarj etmeyle ilgili detayları yazının sonunda yer alan videoda izleyebileceğinizi belirtelim.

Samsung Galaxy S6 edge

Samsung’un tasarımdaki yenilemeye karşılık Galaxy S5’te olup da S6’da ve S6 Edge’de bulunmayan özelliğiyse suya karşı dayanıklılık. Galaxy S6 ve S6 edge modellerinde Samsung eskiye dönüş yapmış.

Galaxy S6

Samsung Galaxy S6 ve S6 edge, 5,1 inçlik Quad HD (2 560 x 1 440) Super AMOLED ekrana sahip. 64 bit işlemciye sahip iki cihazın savunduğu iddiaysa: iki kat artırılmış önyükleme hızı ve çoklu görev ile multimedya işlevlerinde hızlı sonuç.

Bir cevap yazın

Samsung Galaxy S6, Samsung Galaxy S6 edge,