Ruslar çıldırdı

Ruslar turistler partide dağıttıPartide turistler dağıtınca, güvenlik müdahale etti!

Şovdan etkilenen Ruslar, giyisilerini çıkarıp dans etmeye kalkışınca kulübün güvenlik görevlileri devreye girdi.

ANTALYA‘nın Kemer İlçesi’ndeki Club Aura’da düzenlenen Rus gecesinde Rusya’dan gelen şov ekibinin erotik dans ve gösterileri ilgiyle izlendi. Şovdan etkilenen Ruslar, giyisilerini çıkarıp dans etmeye kalkışınca kulübün güvenlik görevlileri devreye girdi. Geceye davetli olan az sayıdaki Türk konuk, olup biteni şaşkınlıkla izledi.

Ruslar’ın 1 Mayıs’tan itibaren yaklaşık 1 ay boyunca kutladıkları bayramı Kemer’de geçirmek isteyenler, gece hayatını renklendirdi. İlçedeki `Club Aura‘da 1 hafta süreyle yapılacak `Rusya Partisi’nin ilk gecesinde Rusya‘dan gelen bir şov ekibi sahne olarak kullanılan yüksek platformun üstünde erotik dans ve gösteriler yaptı. Bikinileriyle podyuma çıkan birbirinden güzel Rus kızlar, Amerikan futbolu kıyafetleriyle yanlarında yeralan erkek partnerleriyle sevişir gibi dans etti.

rus kızları

Ruslar çıldırdı için yorumlar “8”

 • zaza:

  bunlar tam azmıs ama sex sıler

 • Aydin:

  bende 12 yildir rusyadayim hasan kardes ve ozgur ikinizide tebrik ediyorum rus kizlari bir baska ne desen onlarda var turk kizlari hic birseye yaramiyor

 • özgür:

  bu kızların bzm türk kızlardn hiç bi farkı yok ama bazıları arasında ama rus kızları gsl ve sexsi

 • hsn:

  SLM yaw rus gibisi varmı dunyada delimisiniz siz onlarda olan fizik güzellik dunyanın hicbiryerinde yok igrenc diyonuz asıl igrenc sizlersiniz kendini begenmişler allah yukarda bir laf var yigidi oldur hakkını yeme demişler 14 yıl kaldım rusyada ve dunyada rus bayan gibisi yoktur onlar karadar temiz görmedim bugune kadar boy desen onlarda güzellik desen onlarda fizik desen onlarda onlara bakınca dondurma gibi yalasım geliyo hehehe :P:))

 • sLn:

  yapmayın ya bunlar kadar igrenc kızlar varmı..temizlik denen bişey yok bunlarda..hani şöyle bi laf vardı; türk kızlarından sabun yapalım rus kızları yıkansınlar..bu lafı boş yere söylememişler..ve ben rus dili okuyorum bu ruslar hakkında övülcek bişey göremiyorm..okızlar sadece kullanmalık bunu diyebilirim..hepsi için demiyorum ama çogu kullanmalık(:

 • cumali:

  bence ruslar daha iyi :):)

 • admin:

  BENCE ÇOK İĞRENÇ
  TÜRK KIZLARI DAHA GÜZEL BEE
  BUNLAR NEYE YARIYO

  ilk tercihimiz tabiki de türk kızları :) ama bunlarda çok şeye yarıyor :)

 • ASLI:

  BENCE ÇOK İĞRENÇ
  TÜRK KIZLARI DAHA GÜZEL BEE
  BUNLAR NEYE YARIYO

Bir cevap yazın

antalya, Club Aura, rus kızlar, rus turistler,