Rus bir sevgili bulmak ister misiniz?

Rus bir sevgili bulmak ister misiniz?Bu yönteme Türk erkekleri rağbet gösteriyor…

Tüm dünyada güzellikleriyle ün yapmış Rus kadınları artık internet üzerinden irtibat kurarak dünyanın bir ucundaki erkeklerle evleniyor! İnternette Rus gelin sektörüne Türk erkekleri büyük rağbet gösteriyor!

Rusya’da kadınların sayısı erkekleri 10 milyon geçince koca sıkıntısı baş gösterdi. Rus kadınlar da çareyi internetten yabancı eş aramakta buldu. İnternette ciddi bir Rus gelin sektörü oluştu. Potansiyel Rus gelinleri tanıtan 1 .5 milyon site açıldı. Yalnızca Avustralya’da Ruslar’la evlenen erkeklerin sayısı 1 yıl içinde 7 katına çıktı.

Çoğunlukla ‘Russian women’ (Rus kadın) ‘Russian wife’ (Rus eş) ‘Russian bride’ (Rus gelin) gibi isimlere sahip 1.5 milyondan fazla internet sitesi varlığını sürdürüyor. Bu sitelere üye olan Rus kızlar, burada fotoğrafları ve tüm özelliklerini açıkça anlatıyorlar.

Her sitede o şirketle çalışan Rus kadınların isimleri ve adresleri, telefon numaraları listeleniyor. Avrupa ülkeleri ve Avustralya başta olmak üzere birçok ülkeden bu kadınlar için talepler geliyor. İki taraf e-posta yoluyla anlaşırsa kadın yeni kocasının yanına uçuyor ve ikili evleniyor. Üstelik bu hizmet her iki taraf için de ücretsiz!

Ayrıca bu sitelerde, Rus kadınlarının dünyada neden bu kadar çok popüler olduğu da açıklanmış! En çok kullanılan tanımlama, Rus kadınlarının güzel, bakımlı, eğitimli olduğu. Ayrıca Rus kadınları için eğlenmeyi bilen ancak yeri geldiğinde inançlarına göre muhafazakar olabilen bir yapısı olduğu özellikle feminizm dalgasına maruz kalmadığı belirtiliyor!

Rus bir sevgili bulmak ister misiniz? için yorumlar “6”

 • ozcan:

  selam arkadasim guzel hos bir rus kiziyla evlenmek istiyorum yardimci olursaniz sevinnirim tesekur ederim

 • 2008aytac:

  slm ben rus bir bayanla evlenmek istiyorum bana yardımcı olursanız sevinirim.cok ciddiyim.

 • aslan selçuk:

  ben bir russ bayanla evlenmemk istiyorumm bana yardımccı olursanızz çokk iyi olurr 18-25 yaş arası teşekürler.

 • hakan:

  ben bir russ bayanlla tanışmakk istiyorumm ve ayrrı bir hayranlığımm varr onlarlla hata evlenmmek istiyorumm ama nasıll tanışacağımmı bilmiyor ve yolunnu bulamadımm bana yardımccı olursanızz çok iyi olur teşekürler.

 • selçuk:

  SLM HERKEZE BENDE BIKTIM TÜRK KIZLARININ YOK ONU İSTERİM YOK BUNU İSTERİM DEMESİNDEN BENDE BİR RUS SEVGİLİM OLSUN VE EVLENMEK İSTİYORUM İŞİM GÜCÜM İYİ KENDİ İŞİM GELİRİM FENA DİİL BANA YARDIMCI OLABİLİRSENİZ SEVİNİRİM.. SAYGILARMLA

 • salih:

  arkadaşım kolay gelsin ben rus bayan cep telefon numarasını istedim çünkü ciddiyim evlenmek istiyorum lütfen bana yardımcı olurmusunuz.

Bir cevap yazın

arkadaş, arkadaş bul, Rus gelin,