Resize Image in Mass

Resize Image in Mass download

Resize Image in Mass

Resize Image in Mass, temel işlevi resim dosyalarını yeniden boyutlandırmak olan bir yazılımdır. Yazılımla elinizdeki dosyaları istediğiniz oranlarda yeniden boyutlandırabilirsiniz. Boyutlandırma işlemi yaparken resimlerinizin en-boy oranını koruyabileceğiniz gibi, isterseniz en-boy oranlarını da farklı farklı düzenleyebilirsiniz.
Yazılımın temel işlevi yeniden boyutlandırma olmakla birlikte sahip olduğunuz resimleri JPG, BMP, PNG biçimlerinde kaydedebilirsiniz. Yine yazılım aracılığıyla resimlerinizin üzerine filigran ekleyebilirsiniz. Filigranı resimlerinizin istediğiniz alanına (sağa, sola, ortaya), ekleyebileceğiniz gibi istediğiniz yazı biçimi ve büyüklüğünü de kendiniz belirleyebilirsiniz.

Resize Image in Mass, oldukça küçük boyutlu yapısına rağmen içerisinde birçok özelliği barındıran, tamamen ücretsiz olarak sunulan ve kurulum gerektirmeyen bir yazılımdır. Yazılımı indirir indirmez kullanmaya başlayabilirsiniz. Son olarak yazılımla “thumbnail” olarak ifade edilen, yani elinizdeki resimlerin küçük hallerini oluşturabilmenizi sağlayan bir özellik de bulunmaktadır.

Resize Image in Mass download

Bir cevap yazın

indir, program indir, ücretsiz programlar,