Remove Logo from Video

Remove Logo from Video indir

Remove Logo from Video

Remove Logo from Video, videolardan istenmeyen logoları çıkarmak için kullanılabilecek bir programdır. Program tam otomatik modda, videolarda rahatsız edici bulunnan logo ve metinleri kaldırabilir. Örneğin, TV kanalından kaydedilmiş bir videoda bulunan TV kanalının logosu, alt yazılar ve başka yazılar sıfıra yakın bir şekilde temizlenebiliyor.

Tarih ve zaman kaldırma: Videolardaki tarih ve kayıt zamanı hiç iz bırakmadan kaldırılabilir. Eski kameralarla çekilen görüntülerde en rahatsız edici görüntülerden biri de yanıp, sönen kırmızı noktadır. Tüm bunlar günümüz modasında sıkıcı ve rahatsız edici olabiliyor.

Statik logo kaldırma: Bu basit moddur ve özellikle yarı şeffaf logolar hiç iz bırakmadan kaldırılabilir.

Toplu işleme: TV kayıtlarında bulunnan TV logoları ve filigranlar can sıkıcı olabiliyor. Bunları kolayca kaldırabilirsiniz. Aynı logoya sahip başka dizi varsa aynı zamanda toplu olarak bunları da işleyebilirsiniz. Sadece işlem yapmak istediğiniz tüm dosyaları seçin ve ‘Başla’ tuşuna basın.

Doğral video desteği: Program geniş yelpazede video dosya biçimlerini destekler. Desteklenen video dosyalarını açmak için sisteminize ek video kodlayıcı yüklemeye gerek yok. Program AVI, MOV, M1V, MP2, SVCD, FLV, MP4, M2V, DVD, SWF, 3GP, MKV, WMV, RM10 dosyalarını destekler.

Aynı anda biçim dönüştürme: Videolar desteklenen herhangi bir türde kolayca kaydedilebilir. Ayrıca kodlayıcı, bitrate ve kare hızı belirlenebilir.

Kısıtlama ve lisans:
30 gün ücretsiz deneyebilirsiniz ve ayrıca filmin ilk 4 dakikasını temizleyebilir. Tam kullanabilmek için satın almalısınız. Lisanslı fiyatı ise 49.95$’dır.

Remove Logo from Video download

Bir cevap yazın

indir, program indir,