Registry Smoker

Registry Smoker download

Registry Smoker

Registry Smoker, WareSoft Software tarafından sunulan bir sistem bakım ve onarım yazılımıdır. Windows işletim sisteminin kök dizinlerinin yer aldığı kayıt defteri adıyla bilinen alanda zaman zaman hatalar veya fazla girdiler oluşabilir. Bu durumda sisteminizin stabil çalışmasına engel olur veya sisteminizden istediğiniz verimi alamayabilirsiniz.

Registry Smoker yazılımı kayıt defterinizi ister hızlı ister derin tarama seçeneğiyle tarayarak mevcut hataları tespit edip düzeltebilir. Ayrıca fazla kayıt defteri girdilerini de silebilir. Bu bölümdeki hataların giderilmesi bilgisayarınızın performansını doğrudan arttıracak işlemler olduğundan oldukça önemli bir işlevi yerine getirmekte olan bir yazılımdır.

Yazılımın kullanımı da çok kolaydır. Güvenli veya derin tarama seçeneklerden birisini seçip taratmak istediğiniz sürücüyü belirtmek ve tarama düğmesine basmak yeterli olacaktır. Yazılım size tarama sonucunda hatalı veya fazla girdileri listeleyecektir. Siz de bu listeden istediğiniz girdileri seçerek işlem yapabilirsiniz. Yapılan hatalı bir işlemi geri alma imkanınızda bulunmaktadır.

Not: Yazılımın deneme süresi 7 gündür. Tam sürüm ücreti ise yalnızca 10 dolardır.

Registry Smoker download

Bir cevap yazın

Bakım - Onarım programları, indir,