Rahibin çıtır kaçamağı şaşırttı!

Rahip ve bikinili genç kızTüm Katolik camiası işte bu fotoğrafları konuşuyor. Hatta neredeyse ABD ve Avrupa’da günün konusu haline geldi.

ABD’nin popüler rahiplerinden birinin plajda bikinili bir genç kızla paparazzilerce çekilen fotoğrafları, Katolik camiasında skandala neden oldu.

Peder Alberto Cutie‘nin ABD’nin Miami kentinin en ünlü plajlarından birinde bikinili genç kızla sarmaş dolaş fotoğrafları, İspanyol TVNotas dergisi tarafından yayımlanırken, durumu yalanlamayan Peder Cutie, bir özür mektubu yayımladı ve ”Tanrı’ya bağlılığının devam ettiğini” söyledi.

Rahibe ilk uyarı geldi!

Bununla birlikte Peder Cutie’nin Miami piskoposluğu tarafından çağrıldığı, bundan böyle San Francisco’daki kilisede ayin yönetemeyeceğinin kendisine bildirildiği kaydedildi.

Bekarlık yemini etmişti

Peder Cutie, bekarlık yemini ettiğini söyleyen Miami Piskoposu John Favalora da, ”Tanrının yardımıyla bütün rahiplerin ettikleri yemini tutmaları gerektiğini” kaydetti.

Pederin açık saçık görüntülerinin de bulunduğu bir video kasetin olduğu, yerel televizyon kanallarının, kaset için binlerce dolar teklif edildiği belirtiliyor. Porto Ricolu anne-babadan dünyaya gelen medyatik Peder, din adamlarına bekarlığın dayatılmasını açıkça eleştirmesiyle de tanınıyor.

Peder Alberto Cutie

Bir cevap yazın

bekarlık yemini, Peder Cutie, Rahip,