Radyo Yayınını Kaydedin – ChiliRec

Online radyo yayınlarını dinlerken sevdiğiniz şarkılar denk geldiğinde kaydedip bilgisayarınızda saklamak ChiliRec ile hem ücretsiz hem de çok kolay.

İnternet radyolarından müzik kaydetmek için birçok program bulabilirsiniz. Ancak ChiliRec ile müziği online radyo istasyonlarından alıp klasörlerde saklamanız mümkün. Ücretsiz bir üyelik edinerek uzunca bir radyo istasyonu listesinden kayıt yapmak istediklerinizi seçebilirsiniz. Daha doğrusu, varsayılan olarak tamamı seçilen yayınlardan dinlemeyeceklerinizi kaldırmanız yeterli.

Hiçbir Yayını Kaçırmayın

İstediğiniz yayınları belirledikten sonra, ChiliRec çalan şarkıları kayda alıp online olarak saklıyor. Daha sonra isterseniz bu kayıtların listesine erişip Flash tabanlı oynatıcıyla dinleyebilir, şarkı listeleri oluşturabilirsiniz. Ayrıca bu parçaları MP3 olarak bilgisayarınıza indirmeniz de mümkün. Kendi radyo istasyonlarınızı ekleyemeseniz de, ChiliRec’in geniş yayın yelpazesinden faydalanarak sevdiğiniz şarkıları hem online olarak hem de kendi bilgisayarınızda saklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın