R-Wipe & Clean

R-Wipe & Clean download

R-Wipe & Clean

R-Wipe & Clean, gelişmiş özelliklere sahip bir disk temizleme ve internet güvenliği sağlama yazılımıdır. Sabit diskinizde zaman içerisinde biriken tüm gereksiz dosyaları silebilen yazılım bu sayede bilgisayarınızın performansını arttırabilmektedir. Tampon internet dosyalarını, internet tarihçesini, kendiliğinden doldurulan form ve şifre bilgilerini, tarayıcı çerezlerini, takas dosyalarını, kullanılan en son belgeler listesini, yine en son kullanılan internet adreslerini, internet izlerini ve tam 300’den fazla uygulamanın gereksiz dosyalarını silebilme yeteneğine sahiptir.

Yazılım yaptığı işlemler sayesinde hem kişisel bilgi güvenliğinizi sağlamakta hem de sisteminizi gereksiz dosyalardan arındırabilmektedir. Ayrıca sahip olduğu güçlü dosya silme algoritması sayesinde yazılımın sildiği dosyaların 3. parti kurtarma yazılımları ile kurtarılması mümkün değildir. FAT ve NTFS dosyalama sistemlerini destekleyen yazılım, Windows’un sağ tıklama menüsü ile bütünleşerek çalıştığından kullanımı oldukça kolaydır. Ayrıca zamanlamalı işlem yapabilme yeteneğine de sahiptir. İşlevlerini çok hızlı biçimde yerine getirmesi de yazılımı rakiplerinin bir adım önüne çıkarmaktadır. Disk temizliği ve kişisel bilgi güvenliği konularında sıkıntı yaşayanlar için oldukça iyi bir alternatif olduğu söylenebilir.

Not: Yazılımın 15 günlük deneme sürümünün ardından süresiz kullanmak isterseniz 28.99 dolar ödeyerek satın almanız gerekmektedir.

R-Wipe & Clean download

Bir cevap yazın

indir, program indir,