Playboy güzeli Sylvi Bodi, Sukay Park’ta

Kayak dışında bikini ile gezilmesine izin verilmeyen Sukay Park’ın ‘playboy güzeli’ konuğu Sylvi Bodi.

BURSA’da, AKP’li merkez Osmangazi Belediyesi tarafından kayak dışında bikini ile gezilmesine izin verilmeyen Sukay Park’ta 10’uncu Avrupa Kablolu Su Kayağı Şampiyonası yapıldı. Macaristan kafilesinde bulunan ve daha önce ülkesinde verdiği erotik pozlarla ‘Playboy Güzeli’ seçilen 27 yaşındaki Sylvi Bodi de şampiyonada ilgi odağı oldu. Ancak Macar kafilesi, hakemlerin yanlış kararlarını protesto etmek için yarışmalardan çekildi.

Bursa’da, içkili eğlence merkezlerini, özel bölgelerde toplamak istemesiyle gündeme gelen, daha sonra bu yıl hizmete giren Sukay Park‘ta kayak sonrası bikini ile gezilmesine yasak koyan AKP’li Osmangazi Belediyesi, bu yıl 10’Uncusu yapılan Avrupa Kablolu Su Kayağı Şampiyonası’nda ev sahipliği yaptı. 17- 19 Ekim tarihleri arasında gerçekleşen organizasyona, Türkiye’nin yanı sıra, Macaristan, Ukrayna, İspanya, Slovenya, Sırbistan, Rusya, Hollanda, İsrail, İngiltere, Fransa, Hırvatistan, Avusturya, Almanya, Slovakya ve İngiltere’den toplam 106 sporcu katıldı.

Bikini yasağının askıya alındığı yarışmalara 7 sporcu ile katılan Macaristan kafilesinde bulunan ülkesinde çektirdiği erotik fotoğraflarla ‘Playboy Güzeli’ seçilen Sylvi Bodi, güzelliği ile ilgi odağı oldu. Ülkesinde 1998 yılında Miss Hungary yarışmasında 2’nci güzel seçilip, bir yıl sonra Miss Cinema Europa Yarışması’nda birinci olan Sylvi Bodi’nin, 2002 senesinde ise Macaristan’da ‘Playboy Güzeli’ seçildi. Playboy dergisine erotik pozlarıyla defalarca kapak olan Macar güzelin, son olarak geçen yıl hazırlanan ve seksi pozlardan oluşan takviminin kısa sürede tükendiği belirtildi.

Türkiye’de bir dönem modellik yaptığını söyleyen Sylvi Bodi, Bursa’ya eğlenmek için geldiğini, hakem kararları yüzünden Macaristan’a erken dönmek zorunda kaldıklarını belirtti.

Sylvi Bodi Fotoğrafları

Yorumlar “Playboy güzeli Sylvi Bodi, Sukay Park’ta”

  • AYHAN:

    sizi beyeniyorum işallah daha iyi yerlere gelirsiniz cok sevinirim sizinle tanişmak isterim kendinize dikkat eden iyiyerleri hak ediyorsunuz

Bir cevap yazın

Sukay Park, sylvi bodi, sylvi bodi çıplak, sylvi bodi fotoğrafları,