Photivo

Photivo download

Photivo

Photivo, açık kaynak kodlu ve profesyonel bir fotoğraf işleme yazılımıdır. RAW dosyalarının yanı sıra TiFF, JPEG, BMP, PNG ve diğer sık kullanılan resim biçimlerini desteklemektedir. 16-Bit işleme yapabilme gibi güçlü bir özelliği de bulunmaktadır. Kullandığı güçlü resim işleme algoritmaları ile oldukça kaliteli çalışmalar yapabilmenizi sağlamaktadır.

Photivo yazılımı profesyonel fotoğraf makineleri ile çekilen fotoğraflar üzerinde ayrıntılı çalışmalar yapabileceğiniz gibi, klasik türden dijital makinelerle çekilen fotoğraflar üzerinde de çalışabileceğiniz bir yazılımdır. Fotoğraflarınızın renk doygunluğunu, keskinliğini, siyah-beyaz dengesini, gölgeleme ayarını, aydınlık ayarını, kırmızı göz düzeltmesini, döndürme, kesme, yeniden boyutlandırma ve aklınıza gelebilecek diğer tüm işlemleri rahatlıkla yapabileceğiniz bir yazılımdır.

Photivo açık kaynak kodlu olmasına yani gönüllü kullanıcılar tarafından geliştirilmesine karşın birçok ücretsiz resim düzenleme yazılımından çok daha üstün özellikler barındırır. Fotoğrafların hem renk açısından, hem kesip biçme, hem de geometrik düzenlemeleri noktasında sınırsız özelliklere sahiptir. Türkçe dil desteği maalesef bulunmamaktadır. Lakin biraz vakit ayrıldığında rahatlıkla tüm işlevlerini kullanabilirsiniz.

Photivo download

Bir cevap yazın

indir, program indir, ücretsiz programlar,