PDF to ePub Converter

PDF to ePub Converter download

PDF to ePub Converter

PDF to ePub Converter bir dosya dönüştürme programıdır. Sony Reader, iPod Touch, iPhone, Apple iPad vb çeşitli mobil cihazlarda elektronik kitap (ePub) okunabilmesi için PDF, HTML, XML, SHTML gibi çeşitli metin/html ve resim dosyalarını ePub dosya biçimine getirmek için dönüştürebilir.

Kullanıcı dostu arayüz ve kolay kullanım ile herkes tarafından rahat bir şekilde kullanılabilir. Eğer iPad ya da o tarz tablet cihaz kullanıyorsanız ve elektonik kitap okuyorsanız program sayesinde elinizdeki bazı dosya biçimlerinden sizde ePub tarzında elektronik kitaplar oluşturabilirsiniz.

Programı çalıştırdığınızda karşınıza gelen ana pencerede üst kısımda PDF’den dönüştürme alt kısımda ise diğer dosya biçimlerinden dönüştürme yolu mevcut. Bunlardna birini seçip birkaç adımda dosya dönüştürebilirsiniz.

ePub nedir? Güncel elektronik kitap dosya biçimidir. Genellikle taşınabilir cihazlarda kolay okunabilmesi ve yüklenebilmesi için boyutları PDF’ye oranla daha küçültülmüş dosya biçimidir. ePub ya da EPUB, ikisi de geçerli olup, Uluslararası Sayısal Yayıncılık Forumu (IDPF) tarafından elektronik kitap standartı olarak belirnemiş (tam adı electonic publisher) bir dosya biçimidir.

Özellikler:

  • PDF dosyalarını hızlı ve kolay bir şekilde ePub dosya biçimine dönüştürebilir.
  • XML, HTML, SHTML, JPG, PNG, GIF dosya biçimlerini destekler.
  • PDF dosyalarını ayrıştırabilir.
  • Çok basit birkaç adımda (sihirbaz arayüz ile) toplu dönüştürme yapabilir.
  • Sony Reader, iPod Touch, iPhone, Apple iPad vb. çok sayıda mobil cihaz tarafından desteklenir.

Desteklenen cihazlar:
# Apple iPad; iPhone and iPod Touch
# Sony Reader
# Barnes & Noble nook
# Hanlin eReader
# COOL-ER
# eSlick
# Bookeen Cybook Gen3, Cybook Opus
# iRex Digital Reader 1000
# iRex Digital Reader 800
# Phones/devices using Android
# PocketBook Reader
# Ctaindia’s eGriver Ebook Reader

Kısıtlama ve lisans:
programı deneme sürümde 15 kez çalıştırabilirsiniz. Daha sonra kullanabilmek için satın almalısınız. Lisanslı fiyatı ise 23.95$’dır.

PDF to ePub Converter download

Bir cevap yazın

indir, program indir,