PDF ePub DRM Removal

PDF ePub DRM Removal download

PDF ePub DRM Removal

PDF ePub DRM Removal bir DRM* kaldırma programıdır. Bu sayede e-kitaplarda bulunnan koruma güvenliği kaldırılmış olur. Bu program ePub ve PDF dosyaları destekler. iPad, NOOK, Sony Reader vd. aygıtlarda sınırlama olmaksızın e-kitaplar okunabilir.

Kullanıcı dostu arayüz, küçük boyut, basit yapısı ile tek tıklamayla dosya dönüştürmesi yapabilir. Bunun için gerekli .ePub/PDF dosyasını seçip ‘Remove DRM’ tuşuna basmanız yeterli. Ayrıntı, ince ayar ve karışıklık yok.

Özellikler:

  • Kalite kaybı olmaksısın kaynak e-kitap kaydedilir.
  • DRM olmadan kaynak dosyalar yedekleme yapılabilir.
  • ePub ve PDF’yi destekler.
  • Kullanıcı dostu arayüz, basit yapı ve tek tıklamayla dönüştürme yapabilir.

*DRM nedir? Kısaca yüklenen içeriğin yasal kullanımı anlamına gelir. DRM (Digital Rights Management- Dijital Haklar Yönetimi) DRM dijital haklar yönetiminin kısaltılmış ifadesidir. DRM, çevrimiçi mağazalar gibi içerik sağlayıcılar tarafından, kendilerinden aldığınız dijital kitap, müzik ve videoların nasıl kullanılacağını ve dağıtılacağını denetim altında tutmak amacıyla kullanılan bir teknolojidir. Çevrimiçi mağazalar DRM uygulanmış kitap, şarkı ve filmler satmakta ve kiralamaktadır.

ePub nedir? Ücretsiz ve açık bir e-kitap standartıdır. Dosya uzantısı olarak ePub geçer. ePub metni görüntülemek için ePub’u destekleyen e-kitap okuyuculara ihtiayç duyulur. Bir ePub dosyası isteğe bağlı DRM koruması içerebilir. Yayıncılar koruma için DRM koyabilir.

Kısıtlama ve lisans:

Deneme sürümde bazı sayfalar gösterilmez. Lisanslı fiyatı ise 34.95$’dır.

PDF ePub DRM Removal download

Bir cevap yazın

indir, program indir,