PC Tools Performance Toolkit

PC Tools Performance Toolkit download

PC Tools Performance Toolkit

PC Tools Registry Mechanic’in büyük kardeşi ile tanışın. Güçlü ve basit performansa sahip gizlilik ve kurtarma araçları PC Tools Performance Toolkit bilgisayarınızı daha temiz, daha hızlı yanıt verir ve en önemlisi daha hızlı hale getirir. Kurtarma araçları kaybettiğiniz fotoları, müzikleri ve diğer belgeleri geri yüklerken gizlilik araçları tarayıcı ve arama geçmişinizi siler. Yeni PC hissi verir.

Hızlı Performans – Yerleşik ödül kazanan teknolojisi ile PC Tools Performance Toolkit hataları düzelterek, dosyaları yeniden düzenleyerek ve genel performansı kuvvetlendirerek yeni PC hissi elde etmenize yardım eder. Kopya dosyaları ve sabit sürücüdeki parazitlenmeleri kaldırarak hassas depolama alanını da yeniden kazandırır. En iyisi de otomatik ayarlar herkesin PC’lerinden daha fazla faydalanmalarına olanak sağlar.

Kişisel gizlilik – PC Tools Performance Toolkit kişisel bilgisayarınıza gözatma ve geçmişinin … iyi ve kişisel kalmasını sağlar. Çevrimiçi gizlilik araçları saklanan parolaları, gözatma ve arama geçmişini silerken diğer araçlar geçici ve yeni dosya listelerini, parçalanarak silinen öğeleri siler ve sabit sürücüleri kalıcı olarak ağartır. Bilgisayarınıza yaptıklarınızdan emin olun, internetiniz izleyen gözlere karşı korunmuş olacaktır.

Güçlü kurtarma – Dosyalarınızı, klasörlerinizi veya tüm sürücünüzü kaybetmekten endişelenmeyin. Kaybettiğiniz müziklerinizi, fotolarınızı ve belgelerinizi birkaç tıkla geri yükleyin. Daha fazla sorun olmasını önlemek amacıyla sabit sürücü onarım araçları da dahil edilmiştir.

Yeni bir deneyim – PC Tools Performance Toolkit güvenilen, güçlü teknolojisini yeni kullanıcı arayüzü ile birleştirerek sorunsuz ve keyifli bir deneyim yaşamanızı sağlar. Bununla birlikte sadece göze hitap etmez. İçindeki 1 tıkta optimizasyon düğmeleri performans geliştirme ayarlarını otomatik olarak çalıştırır ve yeni pano PC’nizin yeni gibi çalışmasını sağlamak için size sezgisel olarak yol gösterir.

Ödül kazanan teknolojiye sahip olan PC Tools Performance Toolkit yeni bir PC deneyimini kazandırmanın daha hızlı bir yolunu sunmaktadır.

 • Hataları düzelterek ve tutarsızlıkları temizleyerek PC’nizi hızlandırır.
 • Daha hızlı erişim için dosyalarınızı yeniden düzenlemenize yardım eder.
 • Dahili performans önayarları Windows®’dan en iyi şekilde faydalanmanızı sağlar.
 • Başlatma ve kapatma yöneticileri daha hızlı çalıştırmanıza olanak sağlar.
 • Kopya dosya bulucu gereksiz dosyaları kaldırarak hassas disk alanını yeniden kazanmanıza yardım eder.

Privacy – PC Tools Performance Toolkit kişisel bilgisayar taramanızın ve arama geçmişinin iyi ve kişisel kalmasına yardımcı
olur.

 • İnternet gizlilik araçları gözatma geçmişini, arama geçmişini, çerezleri, parolaları ve sohbet kayıtlarını silerek izleyen gözlere karşı internet aktivitelerinizin güvenilir kalmasına yardım eder.
 • Geçici ve yeni dosya geçmişi silicileri geçici dosya klasörlerinizi ve son açılan dosyalarınızın listelerini temizler, PC kullanımınızı ve dosya erişim geçmişinizi özel tutar.
 • Dosya parçalayıcısı ve disk öğütücüsü sildiklerinizin kurtarılamaz bir şekilde kalmasını sağlar.

Kurtarma – PC Tools Performance Toolkit sizi kapsama altına aldı, böylece bu önemli dosyaları, klasörleri veya tüm sabit sürücüleri
kaybetmezsiniz.

 • Dosya kurtarma araçları istemeden sildiğiniz veya bozulan kaybettiğiniz müzik, fotoğraf ve diğer belgelerinizi geri kazanmanıza yardım eder.
 • Sabit sürücü araçları sabit sürücülerinizi analiz eder ve onarır.

Deneyim – PC Tools Performance Toolkit taze, yeni bir deneyim sunarken istediğiniz sadelik ile birlikte güvenilir, güçlü araçları bir
araya getirmektedir.

 • Yeni ve şık görüntüsü ile oldukça sezgisel kullanıcı arayüzü.
 • 1-tıkta optimizasyon düğmeleri performansı geliştiren araçları sizin için otomatik olarak çalıştırır.
 • Yeni pano ve kullanıcı iş akışları PC’nizin yeni gibi çalışması için korumak amacıyla hangi araçları kullanacağınız bilgisini verir.

Temiz ve Kompakt Kaydı. Hataları temizleyerek ve onararak PC’nizi hızlandırın. Birleştirme Diskleri. Daha hızlı erişim için sürücüleri optimize edin ve birleştirin. Windows®’u optimize edin. PC Tools’un mevcut optimizasyonları ile Windows’u hızlandırın. Windows Başlat ve Kapat’ı destekler. Başlatma ve kapatma zamanlarınızı hızlandırır. Kopya Dosyalarını Bulun. Sürücü performansını iyileştirmek için kopya dosyaları kaldırın.

Çerezleri ve Tarayıcı geçmişini Temizlerler. İnternet aktivitelerini tarayıcılarınızdan siler. Tarayıcı Parolalarını ve Form Verilerini Temizler. Kaydedilen parolaları ve form bilgilerini siler.

Geçici ve Silinen Dosyaları Temizler. Kullanılmayan dosyaları temizleyerek sabit sürücü alanınızı boşaltır. Son Dosya Geçmişini Temizler. Son açılan dosyaların listelerini siler. Dosyaları Parçalar. Bilgisayarınızdaki dosyaları ve klasörleri kalıcı olarak parçalar.

Diskleri Ağartın. Sildiğiniz dosyalarınızı kalıcı olarak silerek kurtarılamaz hale getirir.

Kaybolan Dosyaları kurtarın. Müzikleri, fotoları ve belgeleri bulun ve kurtarın. Sürücüleri Onarın. Sürücülerinizi analiz edin ve onarın.

Not: İndirdiğiniz dosyayı çalıştırdığınızda internete bağlanıp, tekrar yükleme indirir. Bu yüzden kurulum sırasında internete bağlı olmanız gerekir.

Kısıtlama ve lisans:

Demo sürümde bazı özellikler kapalıdır. Tam kullanabilmek için satın almalısınız. Lisanslı fiyatı ise 19.99$

PC Tools Performance Toolkit download

Bir cevap yazın

indir, program indir,