PC Fresh

PC Fresh download

PC Fresh

PC Fresh, bilgisayar performansı için ince ayarlamalar yapabilmeyi sağlayan bir sistem yapılandırma programıdır. Yapılandırma hizmetleriyle bilgisayarda gereksiz dosyaları kaldırabilir, sistemin derinliklerine dalabilir, (Aman fazla dalmayın. Amatör kullanıcılar için sıkıntılı durumlar çıkabilir. Dikkatli olmakta çok fayda var!) bilgisayarda belirli bir hız artışı olması için çeşitli ayarlar yapılabilir.

Kullanımı kolay değil. İngilizce olduğu için kullanımda zorluk yaşanabilir.

Program içinden ram (bellek) iyileştirme yapılabilir. Bu sayede bellek boşaltımı yapılmış olur. Çünkü bazı programlar kapatılsa dahi arkaplanda kalıp bellek tüketmeye devam ediyor. Bu da bilgisayarın performası açısından iyi olmuyor ayrıca sürekli işi olmasada çalışmış oluyor.

Program sadece bu kadar da değil. İşletim sistemi açılış görünümü değiştirme, sürücüleri en iyi duruma getirme, turbo mod kullanımı ile programları hızlandırma, sistemle ilgili bilgileri gösterme vb. çok çeşitli ayar, bilgi ve düzenleme sunar.

Kısıtlama, lisans hakkında:
Programı kullanabilmeniz için öncelikle açılan sayfada bulunan e-posta ve isim kısmını doldurup altta bulunnan “get unlock code now” tuşuna tıklayın. Daha sonra e-posta adresinize gelen ürün etkinleştirme kodunu kayıt kısmına girip “unlock now” dedikten sonra programı kullanabilirsiniz.

Tam kullanım için satın almalısınız. Lisanslı fiyatı ise 4.95€’dur.

PC Fresh download

Bir cevap yazın

indir, program indir,