Password Safe

Password Safe download

Password Safe

Internet ortamında kullandığınız tüm şifrelerinizi güvenle saklayabileceğiniz ve ihtiyaç duyduğunuzda bir kaç tıklama ile elinizin altında olmasına yardımcı olacak bir şifre yönetim aracıdır.

Bu program ile farklı veritabanları oluşturarak her veri tabanı içerisinde gruplar oluşturup şifrelerinizi saklayarak, gerek duyduğunuzda ilgili şifre kaydına çift tıklayarak şifrenin panoya kopyalanmasını sağlayabilir, dilerseniz kayda girerek şifrenizi görüntüleyebilirsiniz.

Program tüm parola ve kişisel bilgilerinizi şifreli bir ortamda saklamaktadır. Böylece sadece ana şifreyi bilen kullanıcı şifre veritabanına ulaşabilmektedir.

Oluşturduğunuz veritabanları arasında veri aktarımı yapabilen program ile aynı zamanda yedekleme yaparak şifrelerinizin kaybolmasının önüne geçmiş olursunuz.

Oluşturacağınız şifre kayıtları içerisine kullanıcı adı, şifre, ek bilgi, e-posta adresi, site adresi, tarih gibi bilgileri rahatlıkla girebilirsiniz. Ayrıca kayıt üzerine çift tıklandığında yapılmasını istediğiniz eylemi bu pencere yardımı ile ayarlayabilirsiniz.

Program ile birlikte gelen ve Manage menüsü altında yer alan Generate Password özelliği ile belirlenen kriterlere göre rastgele şifreler üretebilir ve bu şifreleri panoya kopyalayabilirsiniz.

Password Safe download

Bir cevap yazın

indir, program indir, ücretsiz programlar,