Painter (Macintosh)

Painter (Macintosh) download

Painter (Macintosh)

Yeni Corel Painter – dünyanın en güçlü Doğal-Medya boyama ve illüstrasyon yazılımı- geleneksel resim sanatının görünümünü ve hissini sağlayan, benzersiz dijital fırçalar, resim materyalleri ve dokular sunuyor. Dijital boyama ve illüstrasyonun standartlarını belirleyen Corel Painter dijital sanat stüdyosu, yeni kompozisyon araçlarını, paralel olmayan performans ve geleneksel fırçaları daha önce hiç olmadığı kadar gerçekçi modelleyen yeni RealBristle boyama sistemi sunuyor.Sektörün en yaratıcı dijital boyama yazılımı olan Painter 12 ile yaratıcılığınızı geliştirin. Painter’ı iş akışınıza ekleyerek, eşi görülmemiş sanatsal çalışmalar oluşturmak için gereken araçları sağlayan, tam bir sanat stüdyosu edinmiş oluyorsunuz.

Dijital sanat araçları, geleneksel sanattaki toksinler, lekeler ve masraflar olmadan, renk teorisi, kompozisyon ve fırça darbeleriyle denemeler yapmanızı sağlıyor. Sektör lideri Cintiq® etkileşimli ekranlı tabletleri ve Intuos® çizim tabletleri dahil olmak üzere, tüm Wacom® ürün çizgisi desteği, en iyi geri dönüşlü dijital boyama deneyimini sağlayacak, böylece eliniz ve fırçanız, tek parça gibi çalışacak. Özelleştirilebilir kağıt dokuları, sanatsal zeminler ve başka hiçbir dijital boyama veya görüntü işleme aracının sağlayamayacağı düzeyde doku ve detay sunacak. Painter sanattaki olanakları değiştiriyor. Şimdi sıra sizde.Kendi katı medya varyasyonlarınızı oluşturarak veya Brush kütüphanesindeki yeni katı medya varyasyonlarından birini seçerek, kullandığınız medya üzerinde daha fazla kontrol elde edin. Özelleştirilebilir profiller, darbe boyutu, dönüşümler ve darbe kalınlığı önizlemesi, tam aradığınız görünümü elde etmenizi sağlayacak.

 • Geliştirilmiş Artistic Media, gerçek hayattakileri yeniden üretir ve her darbede rengi yoğunlaştırır.

Kalem ve çizim tableti (önerilir), Painter’s RealBristle™ fırçaları ile birleştirildiğinde, el ile tuval arasındaki doğal etkileşimi yeniden oluşturur.

 • Yeni Hard Media kontrolleri, kendi katı medya çeşitlemelerinizi oluşturmanızı veya Brush kütüphanesindeki yeni hard media çeşitlerinden birini seçmenizi sağlıyor.
 • Adobe® Photoshop®’dan alınan dosyalar için geliştirilmiş renk tanıma ve belge başına ayrı renk profili olanağı, renklerinizi çok daha hassas kılıyor.
 • SmartStroke™ teknolojisiyle fotoğraf boyama, gerçekliği yaratıcı bir şekilde dönüştürmenizi sağlıyor.
 • Özelleştirilebilir yüzey dokusu uygulama, diğer fotoğraf ve boyama programlarının baş edemeyeceği düzeyde fantezi ve detay sağlıyor.
 • Dijital sanat araçları, geleneksel sanattaki toksinler, lekeler ve masraflar olmadan, renk teorisi, kompozisyon ve fırça darbeleriyle denemeler yapmanızı sağlıyor.
 • Yeni Hard Media kontrolleri, tam aradığınız görünümü elde etmek için denemeler yapma esnekliği veriyor.
 • Kutsal Oran (Divine Proportion) ve Üçler ve Beşler Kuralı (Rule of Thirds and Fifths) gibi akıllı kompozisyon araçları, mükemmel kompozisyonlar için tuvalinizi görsel olarak organize etmenize yardım edecek.
 • Lasso aracının yeni Polygonal modu, bunun dışında Magic Wand ve tüm maskeleme araçlarında yapılan genel düzeltmeler, ilk denemede hızlı seçimler yapmanızı sağlıyor.
 • Cintiq® etkileşimli kalemli ekranlar ve Intuos® kalem tabletleri de dahil olmak üzere tüm Wacom ürün çizgisi desteğiyle, geri dönüşümlü dijital boyama ve en iyi dijital sanat deneyimi sağlıyor.
 • Kalem ve tabletinizle, geleneksel boyamayla tuval arasındakine benzer hassasiyeti ve etkileşimi taklit edin. Dijital boyama için bir köşe taşı olan bu özellik sayesinde, fırçalar tamamen elinize ve tuvale uyumlu bir şekilde davranıyor, en gerçekçi boyama deneyimini sağlıyor.
 • Dilediğiniz tür, boyut veya deseni kullanarak kendi fırçanızı oluşturun, böylece özel fırça darbeleri uygulayabilir, çiziminizi benzersiz kılabilirsiniz.
 • Dosyaları Photoshop ve Painter arasında transfer ederken renkleri ve katmanları koruyun. Bu programlar arasında dosya alışverişi yaparken zamandan tasarruf edersiniz, çünkü daha az renk düzeltmesine ihtiyaç duyarsınız..
 • Fotoğraflarınızı elle tablolara dönüştürün veya Auto-Painting paletindeki SmartStroke™ fırça teknolojisinin bunu sizin için yapmasına izin verin. Gerçek sanat dünyasında olduğu gibi çizgileri ve konturları takip eder. Böylece yeni sanat formları oluşturmak için her iki dünyanın —fotoğrafçılık ve boyama— en iyilerini elde edersiniz.
 • Resminize, bir başka dijital boyama yazılımı ve fotoğraf boyama aracının üretemeyeceği ek sanatsal altonlar, ayrıca doku düzeyi ve detay uygulayın. Tuvaliniz için kağıt dokusu seçebilir, benzersiz bir çizim yapmak için kendi dokularınızı oluşturabilirsiniz.
 • İki resmin renklerini ve yoğunluğunu eşleştirin. Bunun için sadece renk şemasını almak istediğiniz resmi açın ve Match paletini kullanarak değiştirmek istediğiniz resme renkleri aktarın.
 • Windows XP, Windows Vista 32-bit , 64-bit ve 7 (son güncellemelerle).
 • Mac OS X 10.5/6/7 (son güncellemelerle)

Kısıtlama ve lisans: 30 gün ücretsiz deneyebilirsiniz. Lisanslı fiyatı ise 399$. Programı Türkiye’de ETİ Yazılım Merkezi’nden satın alabilirsiniz.

Painter (Macintosh) download

Bir cevap yazın

Görüntü - Ses programları, indir,