Öldürülen Travestinin Ajandasından Bakan Çıktı

Travesti CindyTravesti Cindy’nin korkunç ölümü

43 bıçak darbesiyle yaşamını yitiren ‘Cindy‘nin ajandası, Başkent’i karıştırdı… Evinde bıçaklanarak öldürülen Cindy lakaplı İlyas Çağan‘ın ajandası skandal yaratacak. Cindy‘nin müşterileri arasında çok sayıda siyasetçi de var.

Ankara’da tek başına yaşadığı evde 43 yerinden bıçaklanarak öldürülen Cindy lakaplı İlyas Çağan‘ın katilini araştıran dedektiflerin delil olarak incelemeye aldığı fihrist ve randevu defterinde önemli detayları ortaya çıktı. Cindy’nin ajandasında bir dönem bakanlık yapmış bir siyasetçi ile çok sayıda bürokratın isminin de bulunduğu öğrenildi. Cindy‘nin kaleme aldığı isimler Ankara’da şok etkisi yarattı.

Ailesinin reddettiği Cindy lakaplı İlyas Çağan’ın ölümünün ardından yapılan incelemede ise Çankaya’da 5 lüks apartman dairesi ile 2 otomobil sahibi olduğu belirlendi. Cindy‘nin Bingöl’de yaşayan ailesi cinayet sonrası miras için Cumhuriyet Savcılığı’na başvurdu.

Ankara polisi, güzelliği nedeniyle arkadaşlarının ‘Cindy‘ lakabını taktığı travesti İlyas Çağan‘ı (26), bilgisayarının başında 43 kez bıçaklandıktan sonra boğazı kesilerek öldürülmüş halde bulunuştu.

23 Mayıs’taki vahşetin ardından harekete geçen dedektifler, cinayetten birkaç dakika önce Çağan’la birlikte travesti cindy ölümüolan diş hekimi B.O.’yu gözaltına aldı. B.O., ‘Ben çıkarken evde 1.90 cm boyunda, uzun burunlu bir erkeği gördüm. O bekliyordu’ dedi. Bu eşkal üzerine, sık sık Çağan’la birlikte olan, internet sitesi tasarımı yapan Murat O.G. (25) bir arkadaşının evinde yakalandı.

Cinayeti itiraf ederek tutuklanan şüpheli şunları anlattı: ‘Cindy bana günde ortalama 2 bin lira kazandığını söylüyordu. Benim de kredi kartlarına yaklaşık 15 bin lira borcum vardı. Bunalıma girince plan yaptım. Cindy’yi arayıp internet sitesi için değişik fikirlerim olduğunu söyledim. 400 lira karşılığında sitesini yenileyeceğimi anlattım.

Bana, ‘Para veremem’ deyince, ‘İki kez birlikte olur, ödeşiriz’ dedim. Kabul etti ve evine çağırdı. Bilgisayarı açarken yanımdaki bıçağı sırtına sapladım. ‘Ne yapıyorsun?’ diye bağırdı.

Travesti Cindy Fotoğrafları;

Bir cevap yazın

Travesti, Travesti Cindy, Travesti Cindy fotoğrafları, Travesti fotoğrafları,