Ödül gecesinde frikik şov

Kral Tv Video Müzik ÖdülleriDekolte kıyafetleriyle dikkat çeken sunucu müzik ödülleri gecesine damgasını vurdu.

14. Geleneksel Kral Tv Video Müzik Ödülleri gecesine sunucu Gamze Özçelik, manken Nilay Dorsa ve Karadeniz’in Madonnası Süreyya damga vurdu.

Dekolte kıyafetiyle dikkat çeken Gamze Özçelik, gece boyunca cep telefonunu elinden düşürmedi. Kameralara ilginç pozlar veren Gamze Özçelik, “Yanımda gördüğünüz kişiler arkadaşlarım. Aramızda hiç bir şey yok” dedi.

Manken Nilay Dorsa ise, geceye bir defilede kendisine hediye edilen gelinliği giyinerek geldi. Platonik aşk yaşadığını söyleyen Dorsa, “Şu günlerde aşığım. Bu gelinlik ise bana bir ay önce hediye edilmişti. Giyinmek bu geceye kısmet oldu. Kendisine pilatonik olarak aşık olduğum adam da burada. Kendisi sanatçı. Belki de ödül alacak” diye konuştu.

Gecenin dikkat çeken isimlerinden biri de Karadenizli Süreyya oldu. İddialı konuşan Süreyya, “Eğer Madonna ile yan yana gelseydik o benim yanımda çakma kalacak kadar çirkin kalırdı. Bana yerli Madonna’mız diyorlar. Aslında eski bir basketbolcu, yüzücü ve jimnastikçiyim. Sakatlanınca kendimi tamamen müziğe verdim. “Karadeniz Pop” tarzında çıkış yaptım ve tamamen kendime has bir stil geliştirdim. Vücudunu lastik gibi kullanan ve yaptığım danslarla izleyenleri büyüleyen genç ve güzel sanatçıyım. Kemençe, gitar, bağlama, kaval gibi her çeşit enstrümanıda çalıyorum. Madonna bunların hangisini eline aldı merak ediyorum. Şimdilik Karadenizli sanatçılarla aramda kavga yok ama en kısazamanda kıskançlıklar yüzünden kavga ederiz” ifadelerini kullandı.

Bir cevap yazın

dekolte, frikik, Kral TV, müzik ödülleri,