Nurgül’le dudak dudağa öpüşmek isterim

nurseli idizNurseli İdiz, 2 sinema filminde lezbiyeni oynayan Nurgül Yeşilçay’la öpüşmek istediğini dile getirerek günün en çarpıcı sözünü söyledi.

“Sürmanşet” isimli tiyatro oyununda Beste Bereket ile Dolunay Soysert’in dudak dudağa öpüşme sahnesi geçtiğimiz haftalarda çok tartışılmıştı. Önceki gün bir TV programına konuk olan Nurseli İdiz, tiyatro sahnesinde öpüşmek ve sevişmekle ilgili çok çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Şaşırttı!

“Sahnede lezbiyeni de oynarım, fahişeyi de” diyen ünlü tiyatrocu, asıl bombayı ise konuşmasının sonunda Nurgül Yeşilçaypatlattı. Kendisine “Sürmanşet”teki öpüşme sahnesi hatırlatılan Nurseli İdiz, “Ben de böyle bir rolde bana Nurgül Yeşilçay‘ın eşlik etmesini isterim. Nurgül ile tarzımız, elektriğimiz birbirini tutuyor. Nurgül’ün çok güzel bir ışığı var, onu çok beğeniyorum” diye konuştu.

Vicdan…

Nurseli İdiz’in bu sözlerine nasıl bir tepki göstereceği merak konusu olan Nurgül Yeşilçay da rol aldığı “Yaşamın Kıyısında” ve “Vicdan” isimli sinema filmlerinde lezbiyeni canlandırmıştı.

4 Ocak’ta Can Gürzap ile “Bana Bunu Yapma” adlı oyunda başrolü paylaşacak olan Nurseli İdiz, partnerine dönerek, “Seninle son 15 yıldır tüm oyunlarda dudaktan öpüşüyoruz. Biliyor musun senin gibi bir adamla ateşli şekilde öpüştükten sonra eve gidip kanepede televizyon izlemek çok acı oluyordu. Öpüşme sahnelerimizden sonra biraz elektrik aldığımı itiraf ediyorum” diyerek ilginç açıklamalarına devam etti.

Nurgül Yeşilçay’ı çok beğendiğini söyleyen Nurseli İdiz, Can Gürzap‘a çok sinirlendiği için onu öpmeden önce sarmısak yediğini de itiraf etti.

Nurgül Yeşilçay, “Yaşamın Kıyısında” filminde Patricia Ziolkowska’yla öpüşmüştü.

Nurgül’le dudak dudağa öpüşmek isterim için yorumlar “2”

Bir cevap yazın

Nurgül Yeşilçay, nurseli idiz, öpüşme sahnesi,