NotePro

NotePro download

NotePro

Windows’la birlikte gelen Not Defteri ve WordPad programları tam kapsamlı bir kelime işlemci gücüne sahip değil; fazla seçenek ve ayrıntılı metin dosyalarını düzenleme de sağlamıyor.

NotePro tipik bir kelime işlemcisi olup geniş özelliklere sahip. Gelişmiş ve şık arayüz sayesinde metin dosyalarını işleyebilir, ayrıca Zengin Metin Biçimi (RTF), Word, Windows Write ve HTML dosyalarını oluşturup, kaydedebilir. Tek seferde birden fazla belge açabilir, metin üzerinde tam denetim sağlanabilir. Sisteminizdeki yüklü herhangi bir TrueType yazı tipini kullanabilir (yazı tipi, boyutu, öznitelikleri, yazı şekilleri gibi). Metin üzerinde hızlı numaralama ve madde işaretleme yapabilir. Bir kelime işlemci gibi metin için ‘özel tarzlar’ oluşturma yanında, bir metne kolayca farklı tarzlar uygulanabilir.Yerleşik yazım denetleyicisine sahip ve varolan dosyaları içeri alabilir.

NotePro, kolay kullanımlı, bol özelliklli, küçük ebatlı ve basit yapıya sahip bir programdır.

Kısıtlama ve lisans:

Programı 30 gün deneme sürümü olarak ücretsiz kullanabilirsiniz. Daha sonra kullanabilmek için satın almalısınız. Lisanslı fiyatı ise 19.95$’dır.

NotePro download

Bir cevap yazın

indir, program indir,