Nook DRM Removal

Nook DRM Removal download

Nook DRM Removal

Nook DRM Removal bir DRM* kaldırma programıdır. Bu sayede e-kitaplarda bulunnan koruma güvenliği kaldırılmış olur (Barnes & Noble’den indirilen e-kitaplarda bulunnan DRM’yi kaldırır). Kullanıcı EPUB dosyalarını dönüştürüp, yazdırabilir. iPad, NOOK, Sony Reader vd. aygıtlarda sınırlama olmaksızın e-kitaplar okunabilir.

Kullanıcı dostu arayüz, küçük boyut, basit yapısı ile tek tıklamayla dosya dönüştürmesi yapabilir. Bunun için gerekli .ePub dosyasını seçip ‘Remove DRM’ tuşuna basmanız yeterli. Daha sonra

siteye kayıtlı kişisel bilgi ve kart bilginizin istendiği sayfa çıkar ve ona göre devam edersniz.

Nook, Barnes & Noble’un çıkartmış olduğu taşınabilir elektronik kitap okuma cihazdır. Eğer bir e-kitap içinde DRM koruması varsa bu programla onu kaldırabilirsiniz.

Özellikler:

  • Kalite kaybı olmaksısın kaynak e-kitap kaydedilir.
  • DRM olmadan kaynak dosyalar yedekleme yapılabilir.
  • Kullanıcı dostu arayüz, basit yapı ve tek tıklamayla dönüştürme yapabilir.

*DRM nedir? Kısaca yüklenen içeriğin yasal kullanımı anlamına gelir. DRM (Digital Rights Management- Dijital Haklar Yönetimi) DRM dijital haklar yönetiminin kısaltılmış ifadesidir. DRM, çevrimiçi mağazalar gibi içerik sağlayıcılar tarafından, kendilerinden aldığınız dijital kitap, müzik ve videoların nasıl kullanılacağını ve dağıtılacağını denetim altında tutmak amacıyla kullanılan bir teknolojidir. Çevrimiçi mağazalar DRM uygulanmış kitap, şarkı ve filmler satmakta ve kiralamaktadır.

Kısıtlama ve lisans:

Deneme sürümde bazı özellikler kısıtlıdır. Lisanslı fiyatı ise 29.90$’dır.

Nook DRM Removal download

Bir cevap yazın

indir, program indir,