Nilay Dorsa’dan Seksi Pozlar

Podyumların ünlü mankeni Nilay Dorsa’dan çarpıcı pozlar!…

Yaptığı açıklamalarla gündemden düşmeyen ünlü manken Nilay Dorsa uzun bir aradan sonra mayolu pozlaryla karşımıza çıktı. Dorsa çekimler sırasında çok özel açıklamalar da yaptı.

Dorsa yaptığı mankenlik mesleği hakkında da ilginç açıklamalarda bulundu!

“Podyumda yürümekten rahatsız oluyorum. İnsanlar sadece güzel olduğum için bana bakıyorlar. Kendimi çok aptal ve işe yaramaz hissediyorum. Bana sadece güzel olduğum için bakmasınlar. Çünkü ben farklı yetenekleri olan ve zekamla bugünlere gelmiş bir insanım!” dedi.

Ünlü manken ülkemize gelen ruslar için de açıklama yapmaktan çekinmedi.

“Rus kadınlarını sevmiyorum. Bana çok soğuk, yapay ve antipatik geliyorlar. Biçoğu boya küpü! Türk erkeklerinin bi çoğunun yabancı uyruklu kadınlara karşı zaafları var. Bence bizim Türk kızlarının sıcaklığı, samimiyeti ve doğallığı rus kadınlarına fark atar!” dedi.

Dorsa son olarak özel hayatıyla ilgilide samimi açıklamalarda bulundu.

“Artık erkeksiz bir hayata alıştım. İlla bi sevgilim olması gerekmiyor. Etrafımda yeterince hergün sevgili degiştiren örnekler var. Ben kendim bi erkek gibi olmuşum. Biçok erkekten daha erkeğim daha delikanlıyım. Bi erkekten hiçbir farkım yok. Çalışıyorum kendi paramı kendim kazanıyorum. Bi erkek kadar güçlüyüm. Bi erkeği neyapayım!” dedi!

Nilay Dorsa Fotoğrafları

Bir cevap yazın

foto galeri, Nilay Dorsa, Nilay Dorsa fotoğrafları, ünlü mankenler,