Yeni bir yıldız Nilay Cennetkuşu

Pek yakında ekranalarda boy gösterecek olan Nilay Cennetkuşu iddialı geliyor..

Son dönemlerde TV ekranlarında diziler dışında pek star ve yetenekli isim göremez olduk. Belki insanlar hep aynı yüzleri ekranda görmekten sıkılıyor ve televizyon yapımcılarının korkulu rüyası reyting savaşında onları geride bırakıyor. TV dizilerinde zaman zaman yetenekleriyle oynadığı karakterlerle özdeşleşen kişiler iki bölüm sonra başarılı ve tanınmış bir isim olarak ortaya çıkabiliyor. Dizi yönetmenlerinin yeni yüzlere verdiği önemi TV programcılarının da yapması gerekiyor.

TV programında sunuculuk yapacak olan kişinin başarılı olabilmesi için belli bir eğitim ve hayat görüşü ve ilk aldığı tecrübe göz önünde bulundurularak görev yapmasına karar verilen kişilere alternatif olarak yepyeni bir isim Nilay Cennetkuşu sunuluyor.

Nilay Cennetkuşu Bursalı olup 2003 yılında Radyo – TV Anadolu teknik lisesinden mezun oldu. 2003 yılında Ankara üniversitesi dil, tarih ve coğrafya fakültesi tiyatro oyunculuk bölümünü kazandı. 2007 yılında okulunu bitiren Nilay Cennetkuşu okula devam ettiği süre içersinde birçok radyoda radyo programı yaptı. Aynı zamanda reklâm, hikâye, eğitim cdleri seslendirdi. Bir yıl boyunca Ankara TRT’de dublaj stüdyolarında dublaj eğitimi aldı. Birçok tiyatro oyununda sahne alan Nilay Cennetkuşu şu anda özel bir radyoda program yaparken ülkemize gelen birçok yabancı patentli filmde dublaj yaparakta kariyerine devam ettiriyor.

Görmek isteyen birçok TV ve program yapımcısının tüm aradığı özelliklere sahip bir yetenek olan güzeller güzeli Nilay Cennetkuşu edindiği tecrübeler ile televizyon dizileri ve program sunuculuğunda iddialı ve başarılı olacak yetenekte ve güzellikte bir isim olarak göze çarpıyor.

Nilay Cennetkuşu Fotoğrafları

Yorumlar “Yeni bir yıldız Nilay Cennetkuşu”

  • baran:

    kse bse csenm ssssssssssss ebsenoenmoenm oenmose bsenm saebsemouemn
    snmse
    senmbse cenmoenmse aaaaaaernmernmsmo penmse kosenmise ernmusenmue bsetenmosebsebseemerenvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvswy

Bir cevap yazın

Nilay Cennetkuşu, Nilay Cennetkuşu fotoğrafları,