Nil Anka “Yeniden Başla” ile ortalığı fena dağıttı

Nil Anka “Yeniden Başla” klibi ile çok iddialı. Daha öncede burada klibi ile ilgili bilgiler verdiğimiz Nil Anka’nın “Yeniden Başla” klibi yayınlandı.

Yeteneğini cesareti ile birleştiren Nil Anka bomba gibi bir giriş yaptı. Elektronik, pop, duygusal parçalarla cesur ve farklı olarak müzik piyasasına girdi. Nil Anka‘nın ilk maxi single’ı “Yeniden Başla” müzik marketlerde yerini aldı.

Hayallerine kavuşan Nil, başarının bir mucize değil çalışarak elde edildiğini söyledi. Bir çok projelerinin olduğunu söyleyen Nil, en zor süreç olan girişi yaptıklarını, şimdi bir çok organizasyonlarda ve sahne çalışmalarında kendisini göstereceğini söyledi. Eleştirilere açık olduğunu ama yinede kendi tercihleri ışığında yol alacaklarını ve insanlar için kolay olan eleştirmek diyen Nil, ben bu aşamaya gelene kadar çok çalıştım ve emeğime sahip çıkarak en iyisi olmak için daha iyi işlerle yol alacağım dedi.

Şarkıları ve yorumu ile çok iddialı olan Nil, ‘Şimdi kendimizi göstermeye başlıyoruz’ dedi. Şarkılarının özellikle aldatılan ama güçlü kadını anlattığını, ihanetlere bir baş kaldırı olacağı konusunda iddialı. Bütün şarkılarının anlamının büyük olduğunu ve daha iyi yerlere geleceğine inanıyor. Video klip çekimini çok önceden yapan Nil, klip çekimi için Newyork merkezli ‘Digital Film Akademy’nin Türkiye şubesi ile yaptıkları güzel bir çalışma olduğunu söyledi. 23 şubat 2010 ‘Doğa için çal’ organizasyonunda Jolly Joker Balans’ta konuk sanatçı olarak sahne alan Nil, çalışmalara hızla devam edeceğini söylerken, bir kaç tv programı ve sahne performansları ile adından çok söz ettireceğe benziyor. Oldukça iddialı klip çekimlerine açıklık getiren Nil: bu işi yapan pop müzik sanatçıları arasında dans ve farklılık gerektiği için klipte böyle bir senaryo ile bir adım öne çıkmayı amaçladık dedi. Müzikte başarının simgesi olacağı konusunda iddialı konuşan Nil, yeni projelerle ve profesyonel ekiple çok iyi yerlere geleceğine kesin gözle bakıyor..

Müziğin kendisi için bambaşka bir tutku olduğunu, her alanda doyurucu geldiğinden aşka kalbinin kapalı ve müziğin hayatının işi olacağını söyledi..

Şarkılarda ihanetin neden bu kadar vurgulandığı hakkındaki yorumlar için ise; kendisinin de ihanete uğradığını ve en büyük ihanetin yalan olduğunu, sadakatsizliğin kendisi için en büyük ahlaksızlık olduğu söyledi.

Nil Anka “Yeniden Başla” klibinden fotoğraflar

İşte Nil Anka “Yeniden Başla” klibi

Yorumlar “Nil Anka “Yeniden Başla” ile ortalığı fena dağıttı”

Bir cevap yazın

Nil Anka, Nil Anka video, Yeniden Başla, Yeniden Başla klibi,