Nil Anka’nın gerçek ismi Ümmü Gülsüm çıktı! – Bu Tarz Benim

Bu Tarz Benim‘in 25 Şubat günü yayınlanan programında Nil Anka‘nın gerçek kimliğine ilişkin büyük tartışma çıktı. Yarışamcılardan İdil, Nil Anka’nın gerçek adının Ümmü Gülsüm olduğunu ve yaşının 30-31 olduğunu belirtti. İdil ayrıca bir çok estetik ameliyat yaptırdığını belirtti.

bu tarz benim Nil Anka

İdil: “Biliyorum bütün bilgilerini, bütün gece uyumadım. Birden fazla estetik var, yeni yazıyorsun ya satır satır ben gerçeğim. Benim kızdığım şey söylüyorsunuz ya siz yalancısınız diye, ben bunları ortaya çıkarttığım için kötü oluyorum. Sen yalan söylüyorsun.”

Konuyla ilgili Ebru Akel’in araya girmesiyle, iki sorunun cevabı beklendi. Nil kimliğini gördüğünü iddia eden idil’e “madem kimliğimi gördün yaşımı da görmüşsündür neden söylemiyorsun?” dedi. İkili arasında yaşanan tartışmada yaş, estetik ve isim polemiği yaşandı.

Nil Anka'nın gerçek ismi Ümmü Gülsüm

Nil Anka yaşanan polemikler sırasında adını değiştirdiğini kabul etti. Show TV’nin verdiği altyazıda ise Nil Anka’nın gerçek isminin Ümmü Gülsüm olduğu kesinleşti. Yaşanan yaş polemiğine ilişkin ise kesin bir karar çıkmadı.

Bir cevap yazın

Bu Tarz Benim, Nil Anka,