muvee Reveal DivX Edition

muvee Reveal DivX Edition download

muvee Reveal DivX Edition

Dijital fotoğraf makinaları ve video kameralar artık hayatımızın bir parçası haline geldi. Hem boyutlarının küçülmesi hem de daha makul bir fiyat seviyesine gelmesi bu ürünlere olan talebi arttırıyor. Artık daha kolay bir şekilde bu aygıtlarla çekilen görüntüleri bilgisayara aktarıp üzerinde çeşitli düzenlemeler yapabiliyoruz.

Programın içine aktarılan görüntüler bir klasör içinde toplanıp burada çeşitli değişiklikler yapılabilir. Oluşturulan yeni görüntüleri arkadaşlarınızla paylaşabilir ve yüksek kalitede sıkıştırılmış DivX biçimine dönüştürebilirsiniz.

muvee Reveal DivX Edition, anılarınızı saklayıp, bir ev film koleksiyonu oluşturmanızı sağlamaya yarayan video düzenleme programıdır.

Sadece birkaç dakika içersinde video, fotoğraf, müzik gibi dosyaları kolay bir şekilde programın içine alıp, buradan film izlenecek şekilde DivX biçimine dönüştürebilir.

Kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir. Add Photo’ya tıklayıp, bilgisayardan, kamera, fotoğraf makinesi, web kamera ve shwup (resim ve video yüklemesi yapılabilecek bir site) üzerinden resim ve video ekleyip, ‘styles’ kısmından tarz seçip (efektler), çalışmalarınızı daha hoş ve renkli hale getirebilirsiniz. Videoya sağ tuşla tıkladığınızda videoyu öngörünüm olarak izleyebilir ve video üzerinden anlık resim (ekran görütüsü yakalama) alabilirsiniz.

Ayrıca film için başlık eklenip, önemli ya da vurgulanacak noktalar belirlenebilir. Çalışmanızı sayfa içinde yer alan video oynatıcı sayesinde izleyebilir ve müzik ekleyebilirsiniz.

‘Personalize’ kısmı içinde genel ve ince ayarlar yapılabilir. Örneğin, animasyon tarzı, başlık, yazı tipi, arkaplan, hareket efekti olarak müzik, video seçimi gibi ayarlar yapılabilir.

‘Share muvee’ kısmı tıklanıldığında oluşturulan dosyayı web’e (shwup.com’da çevrimiçi özel albüm oluşturabilir. Kişisel bilgi ve e-posta adresi girilip ücretsiz hesap açılabilir), DVD, bilgisayar, HD ya da cep bilgisayarı gibi ortamlara paylaşabilirsiniz.

DVD’ye tıkladığınızda DivX home Theater, DivX HD 720p, 1080p seçimleri yapılabilir. İsterseniz bilgisayara kaydedebilir ve kayıt türü olarak DivX seçilip, çözünürlük (640*480 gibi) değiştirilip HD (Yüksek Çözünürlüklü) kalitesinde (video olarak 1920*1080, 30.00 fps) kaydedilebilir. 320*240 DivX çözünürlük cep telefonları için kaydedebilir.

Özellikler:

Destelenen dosya biçimleri:

  • Video: DIVX, AVI, DV-AVI, WMV, ASF, MOV, MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, 3GP. Resim: JPEG, PNG, GIF, BMP, TIF. Müzik: MP3, WMA, AAC, WAV.
  • Çıktı türü Video: DIVX (Home Theater, Mobil profil, HD 720p profil, HD 1080p profil)
  • Türkçe hariç çoklu dil desteğine sahip.

Kısıtlama ve lisans:

Programı 15 gün ücretsiz deneyebilirsiniz. Daha sonra kullanabilmek için satın almalısınız. Lisanslı fiyatı ise 19.99$’dır.

muvee Reveal DivX Edition download

Bir cevap yazın

indir, program indir,