Multilizer PDF Translator

Multilizer PDF Translator download

Multilizer PDF Translator

Multilizer PDF Tercümanı’nı kullanmak oldukça kolaydır. Sadece dili ve tercüme etmek istediğiniz dosyayı seçersiniz. Herhangi bir yere dökümanları yüklemeniz ya da göndermeniz gerekmez. Araç, Google ve Microsoft’un güvenilir teknolojisi ile İngilizce, İspanyolca, Türkçe, Almanca, İtalyanca ve gelecekte ihtiyaç duyabileceğiniz 50’den fazla dilden otomatik tercüme gerçekleştirir.

Tercüme edilen döküman, size hem tercüme edilen metni hem de orjinal dosyadaki görüntüler ve tabloları da içeren bir PDF dosyasında takdim edilir. Böylece, hem yerinde tercüme edilmiş dökümanı hem de görüntülerle birlikte tercüme edilmiş dökümanı okuyabilirsiniz. Ücretsiz bir araçla aynı zamanda tercümeleri PDF’e, Microsoft Word’e, HTML’e ya da görüntü dosyasına kaydedebilirsiniz.

Multilizer PDF Tercümanı bilgisayarınıza indirdikten sonra, tercüme etmek için sadece bir İnternet bağlantısına ihtiyaç duyarsınız. Başka bir araca ihtiyacınız yoktur. Aracı kendi dilinizde kullanabilirsiniz. İngilizce, Fransızca, Almanca, İspanyolca ve çok daha fazlası kullanılabilir durumdadır ve sürekli olarak yeni diller eklemeye devam ediyoruz.

Multilizer PDF Tercümanı sadece ilk birkaç sayfayı değil, tüm PDF dökümanını tercüme eder. Bir sözlükten kelimeleri değiştirmek yerine, olması gerektiği gibi PDF’i cümle cümle tercüme eder!

Aracın demo versiyonunu ücretsiz deneyebilirsiniz. Lütfen demo versiyonunda bazı sınırlamalar olduğunu ve bu yüzden tüm dökümanı tercüme edemeyeceğini dikkate alın.

Not: indirdiğiniz sürüm 15 sayfa çevirmeli kısıtlı sürümdür. Standart sürüm 400, pro sürüm ise 4000 sayfa çevirebilir. Fiyat ve sürüm kıyaslamalarına buradan bakılabilir.

Multilizer PDF Translator download

Bir cevap yazın

indir, program indir,