Mobipocket DRM Removal

Mobipocket DRM Removal download

Mobipocket DRM Removal

Mobipocket DRM Removal bir DRM kaldırma programıdır. Bu program ile .mobi dosyalarındaki DRM kısıtlamalarını kaldırabilirsiniz. Mobipocket, popüler e-kitap standartlarını, cep telefonu ve mobil cihazlar (Symbian, Windows Mobile, Palm OS, webOS, Java ME, BlackBerry, Kindle) tarafından desteklenir.

Programla hızlı, kolay ve tek tıklamayla e-kitaplarda bulunnan DRM korumasını kaldırır ve kullanıcıya kısıtlama olmaksızın, cep telefonu ve PC’den okunabilecek yeni bir .mobi dosya üretir.

Mobipocket reader PDA, akıllı telefon, cep telefonu (Symbian, Windows Mobile, Palm OS, webOS, Java ME, BlackBerry, Kindle ) e-kitap okuyucusudur ve dosya uzantısı .mobi‘dir.

Bu programın çalışması için bilgisayarınızda Mobipocket yazılımın kurulu olması gerekir. Eğer yoksa indirmek için tıklayınız.

Özellikler:

  • Kalite kaybı olmaksısın kaynak e-kitap kaydedilir.
  • Kullanıcı dostu arayüz, basit yapı ve tek tıklamayla dönüştürme yapabilir.
  • Şifrelenmiş .mobi dosyalarını ve Symbian, Windows Mobile, Palm OS, webOS, Java ME, BlackBerry’i destekler.

*DRM nedir? Kısaca yüklenen içeriğin yasal kullanımı anlamına gelir. DRM (Digital Rights Management- Dijital Haklar Yönetimi) DRM dijital haklar yönetiminin kısaltılmış ifadesidir. DRM, çevrimiçi mağazalar gibi içerik sağlayıcılar tarafından, kendilerinden aldığınız dijital kitap, müzik ve videoların nasıl kullanılacağını ve dağıtılacağını denetim altında tutmak amacıyla kullanılan bir teknolojidir. Çevrimiçi mağazalar DRM uygulanmış kitap, şarkı ve filmler satmakta ve kiralamaktadır.

Kısıtlama ve lisans:

Deneme sürümde bazı sayfalar gösterilmez. Lisanslı fiyatı ise 29.90$’dır.

Mobipocket DRM Removal download

Bir cevap yazın

indir, program indir,