Milyonerler Fuarını Pamela açtı

Hollanda’nın başkenti Amsterdam’da bu yıl 7. düzenlenen Milyonerler Fuarı’nın açılışına, Türkiye’nin ünlü moda tasarımcılarından Erol Albayrak’ın çalışmaları damgasını vurdu.

Fuar merkezi RAI salonlarında düzenlenen Milyonerler Fuarı’nın dün akşam yapılan açılış töreninde, Hollanda güzellik yarışması finaline kalan güzeller, Erol Albayrak’ın “İstanbul 2010” adıyla hazırladığı koleksiyonundan örnekler sundular.

Devam eden ekonomik krize aldırmadan her türlü lüksün sergilendiği fuarın açılışına, Hollandalı ünlü gösteri ustası Hans Klok da katıldı ve Amerikalı oyuncu Pamela Anderson’un da yer aldığı bir gösteri sundu.

Seks sembolü Pamela gözden düştü

Bir zamanların sarışın seks sembolü Pamela Anderson, yaşıyla beraber bozulan vücudunu sergilemekten kaçınmasa da eskisi kadar prim yapmadığı kesin.

Sahil Güvenlik‘ dizisi ile yıldızlaşan ‘sarışın bombaPamela Anderson, 40’lı yaşlarını sürereken, şov dünyasında iyyice gözden düştü. Sihirbazın gösterisinde hosteslik yapan Pam, eski parlak günlerini arıyor olmalı. Pam, illüzyon gösterisinde vücudunu ortaya seren kıyafetler giymesine rağmen ilgi çekmedi. Hatta vücudunda meydana gelen deformasyonlar gözler önüne serilmiş oldu.

Açılışa damgasını vuran o görüntüler:

Bir cevap yazın

Erol Albayrak, Milyonerler Fuarı, Pamela Anderson, Pamela Anderson fotoğrafları,