Miley Cyrus skandalları

Miley Cyrus küçücük bir çocuktu şimdi skandallar kraliçesine dönüştü. Hannah Montana dizisiyle çok küçük yaşta ün kazanan Miley Cyrus artık 20 yaşında ve bir zamanlar Britney Spears‘ın elinde olan skandallar kraliçesi unvanını kimseye kaptırmıyor.

Geçen hafta We Can’t Stop adlı şarkısına çektiği erotizm dozu yüksek video klip nedeniyle eleştiri yağmuruna tutulan Cyrus şimdi de TV stüdyosunda yaptıklarıyla konuşuluyor. İşte bir an önce büyümek isteyen Cyrus’ın son bir kaç yılda yarattığı irili- ufaklı skandallar.

Geçen hafta bir TV programına konuk olan Miley Cyrus şarkısını seslendirirken yaşından büyük dans hareketleri sergiledi.

Aynı şov programında kendisine benzeyen bir bebeği dudaklarından öptü.

Yıl 2010…Miley Cyrus , Madrid’daki konserinde bir dansçısını göğsünden öptü.. Zaten sahnedeki eleştirilen tavırları da bu olaydan sonra ortaya çıktı.

O sıralar henüz 18 yaşında olan Miley Cyrus , yaşına göre çok abartılı bulunan giysileri yüzünden çok eleştirildi. Hatta büyük bir haber ajansı genç şarkıcının abartılı giysilerle çekilen fotoğraflarını servis etmeme kararı aldı.

Cyrus 18 yaşına yeni girdiği yıl uyuşturucu kullanırken gizlice görüntülendi. Sonra hem babası Billy Ray Cyrus hem de kendisi hayranlarından özür dilemek zorunda kaldı.

Miley Cyrus  20’nci yaşına çılgın bir partiyle girdi. Partideki striptizcilerle çektirdiği bu fotoğraf sosyal medyada hemen yayıldı.

Cyrus henüz 17 yaşındayken büyük bir dergi için bu pozu verdi. Yanında babası da vardı. Bu poz, özellikle kadın haklarını savunan sivil toplum kuruluşları tarafından eleştirildi. Cyrus ve babası yine özür dilemek zorunda kaldı.

İşte o skandallara ait bazı fotoğraflar

Bir cevap yazın

Hannah Montana, Miley Cyrus, Miley Cyrus çıplak, Miley Cyrus fotoğrafları, miley cyrus video,