Biri Miley Cyrus’ı durdursun!

Çocuk kanalı Disney’de küçük yaşta meşhur olan şarkıcı Miley Cyrus’ın, cici kız imajını değiştirmek için yapmadığı kalmadı.

Disney Channel’da çocuk yaşta başlayan müzik kariyerinde kısa zamanda büyük değişim geçiren 20 yaşındaki şarkıcı Miley Cyrus, kıyafetleri, açıklamaları ve dansları ile herkesi şaşırtmaya devam ediyor.

Bir süre önce gerçekleşen MTV Müzik Ödülleri gecesindeki performansı müstehcen bulunması nedeniyle birçok olumsuz eleştiri alan Cyrus, sınırları zorlamaya devam ediyor.

Söz konusu gecedeki erotik dansı ve iddialı kıyafeti ile birçok kişiden olumsuz eleştiri alan Miley Cyrus, adeta bu eleştirilere meydan okuyor. Zira şarkıcı yola çıktığı ilk günlerdeki ‘cici kız’ imajını değiştirmeye kararlı.

Miley Cyrus artık uslu küçük bir kız değil, seksi ve vahşi bir kadın olduğunu herkesin anlamasını istiyor.

Tıklanma rekoru kıran çırılçıplak klibinin ardından Miley Cyrus, bu kez de bir festival için giydiği sahne kıyafeti ile gündemde.

İngiliz basınından Daily Mail’in haberine göre, iheart Radyo Müzik Festivali’nde sahneye çıkan şarkıcı neredeyse çıplak olduğu kıyafeti ile yine tüm dikkatleri üzerine çekti.

Beyaz, file, süper mini elbisesi içinde göğüs uçlarını yalnızca plastik siyah bir bant ile kapatan Cyrus’ın altında da sadece küçük bir bikini altı vardı.

İddialı kıyafeti içinde kendinden son derece emin duran Cyrus’ın mikrofonuna geçirdiği kılıf da büyük bir muz şeklindeydi.

Ancak son aylarda yaşadığı olumsuz olaylar ve sürekli eleştirilmesine rağmen Cyrus’ın keyfi oldukça yerinde görünüyordu.

Erotik danslarında da hız kesmeyen şarkıcı, Las Vegas’taki performansı ile de çok konuşulacağa benziyor.

Bir cevap yazın

erotik dans, Miley Cyrus, Miley Cyrus çıplak, Miley Cyrus fotoğrafları,