Meral Kaplan iftiralara tepki gösterdi

Yerli Cameron Diaz : İftiralardan usandım artık

Meral Kaplan”Meral Kaplan kürtaj oldu” şeklinde yayınlanan haberin tamamen gerçek dışı olduğu ortaya çıktı ve haberi yapanlar hakkında suç duyurusunda bulunulacağı bildirildi.

Meral Kaplan’ın resmi blogundan bu konu hakkındaki yazısı:

”Geçen günlerde bir gazete tarafından bana atılan korkunç iftira nedeniyle gerekli hukuki işlemler başlatılmıştır.Halkımızdan tek isteğim, bu tür yalanlara inanmamaları.Bir hukuk devleti olan Türkiye’de bir genç kızın namusuna bu denli çirkin iftira atmak bu kadar kolay olmamalı.Bu haberi yayınlayanlar açtığımız mahkeme yoluyla en kısa zamanda cezalarını bulacaklar.”

Meral Kaplan, hamile kaldığı ve kürtajla çocuğu aldırdığı iddialarına sert tepki gösterdi.

Meral Kaplan, Tuğba Özerk’ten geçtiğimiz ay boşanan Kıbrıslı işadamı Erhan Kanioğlu’ndan hamile kaldığı ve kürtajla çocuğu aldırdığı iddialarına sert tepki gösterdi. Meral Kaplan, “İftiralardan usandım. Bir insanın namusu ile oynamak kadar çirkin bir şey olur mu” dedi.

Cameron Diaz‘a benzerliğiyle ünlelenen, ardından mankenlik yapmaya başlayan ve birkaç dizide rol alan Meral Kaplan’ın adı şimdilerde genç şarkıcı Tuğba Özerk’ten geçtiğimiz ay boşanan Erhan Kanioğlu’yla gündemde. Kanioğlu’ndan hamile kaldığı ve çocuğu aldırdığı haberleriyle sıkıntılı günler geçiren Meral Kaplan, “Alışkın olmadığım için bu tür dedikoduları kaldıramıyorum” dedi.

– Erhan Kanioğlu ile nasıl tanıştınız…
Arkadaş ortamında tanıştık ve kısa zamanda yakınlaştık. Bunu konuşmak istemiyorum. Çünkü özel, her zaman özel kalmalı. Sevdiğim ve çok iyi anlaştığım biri var. Nazar değmesinden korkuyorum. Mutlu olduğumu söylemek bence yeterli.

– Evlenmeyi düşünüyor musunuz?
Tabi ki evlenmeyi düşünüyorum. Erhan bana evlenme teklif etti. Bunun üzerine ondan hamile kaldığım ve Meral Kaplankürtaj yaptırdığım haberleri çıktı zaten. Bizi kıskanıyorlar. Kimin kıskandığı da ortada aslında. Evet evleneceğiz, ama şu an bunu konuşmak için erken.

– Neden hakkınızda bu tarz dedikodular çıkıyor sizce?
Meslekte yeniyim ve başarılı her insan taşlandığı gibi ben de taşlanıyorum. Alışkın olmadığım için bu tür dedikoduları kaldıramıyorum. Her insan gibi ben de namusuma düşkünüm. Benim de ailem, kardeşlerim, çevrem var. Bu kadar kötü ve çirkin iftiralar kime atılsa tepki gösterir. Bunları kimlerin yaptırdığı da biliyorum. İftiralardan usandım. Ben genç ve yetenekli bir kızım. Benim ideallerim var. Bir insanın namusu ile oynamak kadar çirkin bir şey olur mu? Bir hukuk ülkesi olan Türkiye’de yaşıyoruz. Ben bunların hesabını mahkemede soracağım. Bu davadan alacağım tazminatlar ile de kimsesiz çocukları okutacağım. Sonuna kadar bu iftiralar ile uğraşacağım.

-‘Kimlerin yaptırdığını biliyorum’ dediniz, Erhan Kanioğlu’nun eski eşi Tuğba Özerk’i mi kastediyorsunuz…
İsim vermem doğru olmaz ama anlayan zaten anladı. Bu kürtaj haberi beni çok üzdü. Beni lekelemek için özellikle yapıldığına inanıyorum. Ben kürtaja karşıyım, böyle bir şeyi ileride yaşamış olsam bile neden çocuğumu aldırayım? O insan ile evlenir çocuğumu doğururum. Burada annelere ve yaşanan birlikteliğe de hakaret var.

– Yeni projeleriniz var mı?
Ben mesleğimin daha başındayım, fazla yük kaldırmak istemiyorum. O kadar çok iş teklifi geliyor ki! Bunları seçmek zorundayım. Dizi, sinema, sunuculuk… Hepsinde başarılı olmak istiyorum. Ama bana yakışan, iyi bir sinema filminde başrol oynamak. Özellikle Şener Şen ve Haluk Bilginer gibi ustalarla oynamak istiyorum. Bir de komedi oynamak istiyorum. Çok güleç bir yüzüm olduğunu söylüyorlar, çok neşeli bir kişiliğe sahibim. Hayatta her insanın benim gibi gülmesini isterim.

Meral Kaplan Fotoğrafları

Bir cevap yazın

Meral Kaplan, Meral Kaplan bikinili resimleri, Meral Kaplan fotoğrafları,