Melomania

Melomania download

Melomania

Melomania, çeşitli ses dosyalarından oluşan müzik parçalarını arşiv oluşturup, kataloglamaya yarayan bir program. Elinizin altında çok sayıda müzik CD’si ya da MP3 gibi çeşitli ses dosyaları varsa bunları katalog içinde toplayıp, arşiv oluşturabilir.

Program sayesinde elle giriş yapmadan parça başlığı ile ilgili tüm bilgiler otomatik yüklenebeilir. Medya tarayıcı ile gerekli tüm bilgiler toplanır.

İnternet Bulucu ile herhangi bir müzik parçası hakkında internetten kapsamlı bilgi alınabilir, kolaylık pratiklik sağlanır.

Program sayesinde artık arkadaş veya sevdiklerinize verdiğiniz CD’leri izleyebilir ve ne zaman, kime hangi CD’yi verdiğinizi kolayca görebilirsiniz.

Çift tıklamayla koleksiyonunuzu iPod’a kopyalayabilir, CD’lerin kapak resimlerini internetten indirebilir, gelişmiş aramayla veritabanı içinde ayrıntılı arama yapabilir, taşınabilir müzik çalar, USB flash bellek veya tek tıklamayla taşınabilir HDD’ye müzikler kopyalanabilir, etiket bilgilerini yazmadan güncelleyebilir, düzenleyebilir, yeniden adlandırabilir, albüm kapakları ve sanatçı fotoğraflarına etiket eklenebilir.

Program MP3, M4A, WMA, OGG, APE, FLAC, WavPack, WAV gibi ses dosyalarını destekler. Program içinden oluşturulan veritabanı MS Excel, MS Word, HTML, düz metin ve web sayfası olarak dışarı çıkartılabilir

Program Türkçe dahil çoklu dil desteğiyle birlikte geliyor.

Kısıtlama ve lisans:

30 gün ücretsiz deneyebilirsiniz. Lisanslı fiyatı ise 49.95$

Melomania download

Bir cevap yazın

Dosya - Sürücü Yönetimi programları, indir,