Maple

Maple download

Maple

Maple, belge, not ve görüntüleri bilgi depolamak için kendi hiyerarşik yapısı içinde düzenlemeyi sağlayan bir belge düzenleyicisidir. Çift pencere arayüzü, hızlı eylem tuşları ve sürükle bırak desteği sayesinde dosya ağaç yapısı kolayca oluşturulabilir. Tree menüsünden Add seçip isim verilerek ağaç için yeni bir ‘dal/şube/kol’ oluşturulabilir. Sınırsız kol ve alt kol oluşturulup, herhangi bir belgeye de atama yapılabilir. Oluşturması gibi silinmesi de kolay. Ağaç yapı kolayca daraltılıp, genişletilebilir.

Maple, standart dosyaları içeri alıp, dışarı aktarabilir (Zengin Metin Biçimi (RTF), Word, Windows Write ve HTML gibi). Metin ve ağaç görünüm üzerinde tam denetim sağlanabilir. Sisteminizdeki yüklü herhangi bir TrueType yazı tipini kullanabilir (yazı tipi, boyutu, öznitelikleri, yazı şekilleri gibi). Yerleşik yazım denetleyicisine sahip.

Kelime işlemci:

Belgeler zengin metin düzenleyiciyle düzenlenebilir.

Ağaç düzenlenebilir:

İstediğiniz herhangi bir ağaç yapı kolayca oluşturulabilir.Sürükle bırak: Ağaç kolları başka yerlere sürüklenerek kolayca düzenlenebilir.

Köprüler:

Dal, kol, devre, program, klasör ve web sayfa bağlantıları oluştuurlabilir.

Devre simgeleri:

Kendi devre simgeleriniz haricinde 100’ün üzerinde dahili simge kullanılabilir.

Görüntüler:

Ekler gösterilir, yazdıırlır.Al/Ver: Geniş al/ver desteğine sahip.Taşınabilirlik: Herhangi bir harici diskten çalıştırılabilir.

Sınırsız veritabanı:

Onlarca MB veri depolanabilir.

Türkçe hariç çoku dil desteğine sahip.

Kısıtlama ve lisans:

Programı 30 gün deneme sürümü olarak ücretsiz kullanabilirsiniz. Daha sonra kullanabilmek için satın almalısınız. Lisanslı fiyatı ise 23.93$’dır.

Maple download

Bir cevap yazın

Dosya - Sürücü Yönetimi programları, indir,