Madonna’dan striptiz şov

Madonna striptiz şov50’lik popstar çıtırlara taş çıkarıyor.

50 yaşına rağmen yüksek topuklarıyla gösterdiği dans performansı ve seksi striptiz şovu ile hâlâ bir numara…

Pop müziğin sıradışı ismi Madonna, son albümü “Hard Candy”nin çıkış parçası “4 Minutes To Save The World” (Dünyayı Kurtarmak İçin 4 Dakika) isimli şarkısına klip çekti.

Justin Timberlake ve Timbaland ile birlikte seslendirdiği şarkının klibinde Madonna, dans ediyor, soyunuyor, şarkı söylüyor. 49 yaşında olmasına rağmen ünlü şarkıcı, performansı ile genç kızlara taş çıkarıyor.

“I’m outta time, I’ve only got 4 minutes, Four, four minutes” sözleri ile başlayan bu şarkı, Nuh Peygamberin dünyadaki cinsleri bir araya toplayıp kurtarması işleminin toplam 4 dakikaya sığdığı kadim bilgisine gönderme yapıyor…

Kanada müzik listelerinde tarihin en hızlı satılan single’ı unvanını kazanan “4 Minutes” Amazon’un MP3 listesinde en çok satılan şarkı oldu.

YİNE REKOR KIRDI

4 Minutes,  listesinde 68. sıradan 3. sıraya çıktı. Bu veriyle Madonna, Elvis Presley’i geçerek 37. Top 10 şarkısına sahip oldu.

Tüm dünyada 28 Nisan’da, bir gün sonra da ABD’de piyasaya çıkacak olan albümün ilk video klibi internette ve ekranlarda yerini aldı bile. Timbaland’in girişi ile başlayan şarkı uzun süre listelerin başında yer alacak gibi görünüyor.

Bir cevap yazın

4 Minutes To Save The World, Hard Candy, Madonna, striptiz,