Lotto Sorcerer

Lotto Sorcerer download

Lotto Sorcerer

Lotto Sorcerer, piyango/loto analiz ve tahmin programıdır. Gelişmiş istatiksel analiz ve yapay zeka algoritması kullanarak, kazanmak için en iyi taktikleri ortaya çıkartmayı amaçlıyor. Loto içinde önceki çıkan sayılara göre sıcak ve soğuk sayı tabanları kullanarak, kazanma şansını bilimsel analiz çerçevesinde analiz ediyor.

Piyango/loto çekilişleri harmanlama usulüyle rastgele çekilen sayılardan oluşsa da, bazı istatiki veriler doğrultusunda çalışmalar da yapılabilir.

Eğer çıkmış rakamları takip ediyor ve bunlara göre kendi numaralarınızı oluşturuyorsanız, program sayesinde bu işi daha kolay yapabilirsiniz.

Yazılım 1989 yılından beri geliştirlmekte. Şu an 50 ülke ve 546 loto/piyango çekilişi ve tüm loto türlerini destekliyor.

Program 9 Mart 2011 itibarıyla 546 loto çeşidini destekliyor. Türkiye’den On Numara, Şans Topu, Sayısal Loto ve Süper Loto’yu destekliyor. Tam listeyi görmek için tıklayınız.

Programı kurduktan sonra 3 basit adımda loto ayarlaması yapılabilir. “Lottery Structure > Lottery Setup Wizard” yoluyla ülke ve loto çeşidi seçilebilir. Ayrıntı için tıklayınız.

Program çok kapsamlı ve ayrıntı içermektedir.

Programın Windows haricinde Macintosh desteği de var.

Kısıtlama ve lisans:
Deneme sürüm olarak 12 kez kullanılabilir. Lisanslı kullanım fiyatı ise 34.95$’dır.

Lotto Sorcerer download

Bir cevap yazın

program indir, şans oyunları indir,