Liseli kızlar saç baş yoldu

Adana’da cüzdanlarını çaldığını iddia ettikleri lise öğrencisiyle kavga eden genç kızlar gözaltına alındıktan sonra serbest bırakıldı.

Olay, merkez Çukurova ilçesine bağlı Beyazevler Mahallesi’nde meydana geldi. İddiaya göre 3 ay önce, Hacı Ahmet Atıl Lisesi’nde okuyan B.Y. (21), B.Y.A’nın (15) cüzdanını çaldı.

KAVGA İÇİN BİRBİRİNE RANDEVU VERDİLER

Bunun üzerine iki taraf sosyal paylaşım sitesi Facebook üzerinden tartışmaya ve birbirine hakaret etmeye başladı. Bir süre sonra kızlar yer belirleyerek kavga için birbirine randevu verdi.

liseli kız kavgası

Beyazevler Mahallesi otoyol üzerinde kurulu olan köprüde bira araya gelen taraflar burada kavga etti. B.Y.A.’nın arkadaşları D.K.(21), T.Y.H. (18) ve M.S.H. (16)kavgaya katıldı. Kavgada B.Y. saçından sürüklenip, darp edildi. Bunun üzerine B.Y. Fatih Polis Merkezi’ne giderek şikayetçi oldu. Şikayet üzerine polis kavgaya karışan kızları gözaltına alıp daha sonra sağlık kontrolünden geçirmek için Adana Adli Tıp Birimi’ne götürdü.

Kızlar burada basın mensuplarının kendilerini görüntülediğini görünce gülümseyerek soruları cevapsız bıraktı. Kızlar polis merkezinde birbirinden şikayetçi olurken ifadeleri alındıktan sonra serbest bırakıldı.

Bir cevap yazın

adana, liseli kız kavgası, Liseli kızlar,