Kutsal Topraklar: Melek Gecesi Koleksiyon Versiyonu – Oyun

Kutsal Topraklar: Melek Gecesi Koleksiyon Versiyonu indir

Kutsal Topraklar: Melek Gecesi Koleksiyon Versiyonu

Yedi Ölümcül Günahın şeytanları kızgın hapislerinden kurtuldular ve Kutsal Topraklar’a yerleştiler! Yedi Ölümcül Günahın şeytanlarını yok etmek ve insanlığı yok olmaktan kurtarmak için kurnazlığını kullan! Çürüyen hastaneyi araştırırken, ortaçağ manastırının sırrını açığa çıkar ve ürkütücü yeraltı mezarlığını araştır, Angel adındaki temiz bir ruhtan yardım alacaksın. Sen, iyi saklanmış ipuçlarını ve zekice tasarlanmış bulmacaları çözerken, o kızın kim olduğu ve ona ne olduğuyla ilgili gerçek seni şok edecek şeylerden sadece bir tanesi! Kutsal Topraklar’ın Koleksiyon Versiyon’u bir bonus bölümü, adım adım izlenecekler, masaüstü duvar kağıtları ve konsept sanat içerir.

Oyunun ana özellikleri:

  • Keşfetmek için 80 lokasyon
  • Çözmek için 19 mini oyun
  • Bulmak için 42 dönüşen nesne
  • Çekici animasyon videolar
  • Yapılacaklar, duvar kağıtları, konsept sanat

Alawar Entertainment firması bazı oyunlarını Türkçe olarak yapmış. Hem kurulum hem de oynanması daha kolay hale gelmiş. Firma çocuklara yönelik küçük oyunlar üretiyor. Oyun
tamamen Türkçedir.

Kısıtlama ve lisans:

Firma, 24 saat, bir ay ve bir yıllık olmak üzere üç farklı Sınırsız abonelik sunuyor. 24 saatlik abonelik maliyeti 1 ABD doları; bir aylık abonelik 29,95$ ve bir yıllık abonelik 99,95$.

Kutsal Topraklar: Melek Gecesi Koleksiyon Versiyonu – Oyun download

Bir cevap yazın

Oyun indir, program indir,