Kurtadamların Laneti Koleksiyoncu Sürümü – Oyun

Kurtadamların Laneti Koleksiyoncu Sürümü indir

Kurtadamların Laneti Koleksiyoncu Sürümü

Ashley‘in hikayesini keşfet ve korkutucu macerasına sen de katıl.

Ashley, büyükannesinden garip bir kartpostal alır. Kartpostal imzalanmamıştır. Ashley’in telefonları da cevapsız kalır ki bu daha önce hiç olmayan bir şeydir. Korkmuş ve endişeli bir şekilde, çocukken orada olmayı çok sevdiği o eski köşke doğru gider. Fakat, o köşk artık ıssız ve perişan bir haldedir.

Ashley’e, büyükannesinin ortadan kaybolmasının ardındaki gizemi çözmesine yardımcı ol ve onu eski, korkunç bir lanetten kurtar. Ashley büyükannesini ararken, tozlu köşk odalarından, ay ışığının vurduğu sisli ağaçların arasından, kayalık tepelerden ve ayak seslerinin yankılandığı geçitlerden geçecek.

Peki, büyükannesini bulabilecek mi? Kurtadamların Laneti’nin karanlık, kanlı sırları sonsuza kadar saklı mı kalacak? Hepsi sana bağlı!

Bu maceraya katılmak için yeterince cesur musun?

Oyunun ana özellikleri

  • 3 Duvarkağıdı
  • 3 Yap-boz Oyunu
  • 50’den fazla bulunmayı bekleyen nesne
  • 5’ten fazla yeni bölüm
  • Uzatılmış hikaye

Alawar Entertainment firması bazı oyunlarını Türkçe olarak yapmış. Hem kurulum hem de oynanması daha kolay hale gelmiş. Firma çocuklara yönelik küçük oyunlar üretiyor. Oyun
tamamen Türkçedir.

Kısıtlama ve lisans:

Firma, 24 saat, bir ay ve bir yıllık olmak üzere üç farklı Sınırsız abonelik sunuyor. 24 saatlik abonelik maliyeti 1 ABD doları; bir aylık abonelik 29,95$ ve bir yıllık abonelik 99,95$

Kurtadamların Laneti Koleksiyoncu Sürümü – Oyun download

Bir cevap yazın

indir, Oyun, program indir,