Kraliçenin askerleri çıplak

Alkolün dozunu kaçırıp çırılçıplak soyunan donanma askerleri görüntüledi.

Kraliçe II. Elizabeth Türkiye’den ayrıldı. Dört günlük Türkiye’ye ziyaretinde giydiği kıyafetten tutunda, ruj rengine, giydiği eldivenlere kadar her detayıyla adından söz ettiren II. Elizabeth’in askerleri kendisi kadar başarılı olamadı.

Kraliçesi II. Elizabeth’in Türkiye ziyareti ile birlikte Karaköy Limanı’na demirleyen İngiliz uçak gemisi “HMS Illustrious” askerleri, İstiklal Caddesinde bulunan Turkish Bar’ı 3 saat boyunca parti yapmak üzere kapattı. Elizabeth’in Türkiye’den ayrılması ile birlikte başlayan ve üç gün süren partide askerler her gece farklı tarzda eğlence düzenlediler. Kimi zaman dansöz kılığına giren, kimi zamanda kim daha çabuk sarhoş olacağı yönünde iddiaya giren askerler alkolün dozunu kaçırınca anadan doğma soyundular. Zil zurna sarhoş olan Elizabeth’in askerleri eğlencenin dozunu iyice aşıp hemcinsleriyle öpüşüp, erotik danslar sergilediler.

Alkolün su gibi aktığı partiye, gemide görevli yaklaşık 100 kadar donanma askeri katıldı. Rütbeli, rütbesiz demeden her kesin kafayı bulduğu partide şekilden şekle giren İngiliz askerleri Türk dansözlerinin piste çıkması ile daha da coştu.

Bir cevap yazın

çıplak, ingiliz askerleri, Kraliçe II. Elizabeth, Turkish Bar,