Kitchendraw

Kitchendraw download

Kitchendraw

KitchenDraw, mutfak mobilyaları tasarımı yapanlara yönelik hazırlanmış olan bir mutfak çizim programıdır. İçeriğindeki katalogları kullanarak istediğiniz mutfakları kolayca dizayn edebilirsiniz.

Üretici tanıtımı:
Tasarım ve sunum özelliği yanında kesim ve malzeme alabilme özellikleri sayesinde siparişten, üretime kadar olan her aşamada üreticinin sorunlarını çözmüştür. Oluşturduğumuz Türkiye genel katalogu sayesinde müşterilerimize sınırsız hizmet vermekteyiz. On iki yılın verdiği tecrübe sayesinde her geçen gün yeni renkler, dokular, kapak modelleri ve modüller eklemekteyiz. Ayrıca Mobilya Kataloğu , Vitra Kataloğu ve Ray Dolap Kataloğu ile mobilya sektöründeki tüm ihtiyaçlar tek bir program içinde birleşmiştir.

Gerçekçi Fotoğraf(render) özelliği
Kitchendraw 6 ile tanıtılan yeni Gerçekçi Fotoğraf(render) özelliği geliştirildi. KitchenDraw6.5 ile Gerçekçi Fotoğrafları(render) iki kat daha hızlı ve daha gerçekçi alabilirsiniz.

Karakalem Çizimleri
Yeni eklenen bu özellik sayesinde çizmiş olduğunu tasarımlarını tıpkı karakalem çalışması şeklinde resimler alabilirsiniz. Bu özellik için galerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Yeni Işıklandırma Menüsü
Gerçekçi fotoğrafın kalitesini artırmak için ışıklandırma çok önemlidir. Fakat, bu işlem çok uzun süreler sürebilir. Bu işi kolaylaştırmak için geliştirilen bu özellik sayesinde tek bir ekrandan tüm ayarlarınızı çok kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Hızlı Fotoğraf Perspektif görüntüsünde bu işlemleri anlık görebilirsiniz.

Hızlı Fotoğraf Perspektif Görüntüsü
OpenGL ile birlikte geliştirilen özellik ile Hızlı Fotoğraf Perspektif Görüntüsü’nün kalitesi geliştirildi. Aynı kalitede Simülasyonlarda da kullanılabilir duruma getirildi.

SketchUp ve 3DS Dosyası Alma
Kitchendraw 6.5 ile birlikte projelerinize SketchUp ve 3DS fortamında çizilmiş çizimlerinizi uygulayabilirsiniz. Aldığınız çizimlerin ölçülerini, renklerini, fiyatlarını istediğiniz gibi belirleyebilirsiniz.

3D Depo
Kitchendraw 6.5 ‘a eklenen bu yeni özellik sayesinde online olarak dünya üzerinde SketchUp2ta çizilmiş bütün çizimleri projenizde uygulayabilirsiniz. Çok sayıda çizim olduğunu düşürsek istediğiniz her şeyi ( koltuk, sandalye, televizyon, araba, vazo, masa vb.) bulabilir ve bu ürünlerin renk ve fiyatlarını rahatlıkla değiştirebilirsiniz.

İkinci Pencere
Kitchendraw 6.5 ‘a eklenen bu özellik sayesinde, siz planda çizim yaparken ikinci ekranda perspektif görüntüsü anlık olarak görebilirsiniz. Eğer iki monitör kullanıyorsanız bir ekrana plan görüntüsünü diğer ekrana perspektif görüntüsünü görebilirsiniz.

Programı 20 saat boyunca kullanıp deneyebilirsiniz. Daha sonra ön ödemeli olarak saat kullanımı satın alarak programı kullanmaya devam edebilirsiniz.

Kitchendraw download

Bir cevap yazın

mutfak, program indir,