Kingsoft Office Suite Free 2013

Kingsoft Office Suite Free 2013 download

Kingsoft Office Suite Free 2013

Kingsoft Office Suite Free 2013, ücretsiz bir ofis yazılımıdır. Microsoft Office için ücret ödemek istemeyen ve yalnızca temel işlemler için çok büyük boyutta alan ayırmak istemeyenler için çok başarılı bir alternatif yazılımdır. Sistem kaynaklarını kullanma konusunda da cimri bir araçtır.

Kingsoft Office Suite Free 2013 yazılımı; Word, Excel ve Powerpoint dosyalarının tümünün açabiliyor, üzerinde düzenleme yapabiliyor ve bu dosyaları sıfırdan oluşturabiliyor. Yani Microsoft Office ile yapılan tüm temel işlemleri yapabiliyor. Ayrıca bu dosyaları açarken hiçbir bozulma da olmuyor. Oldukça başarılı bir biçimde çalışma imkanı sunuyor.

Yazılımın içeriğinde bir de PDF dönüştürme aracı bulunuyor. Bu araç sayesinde elinizdeki Word, Excel ve Powerpoint dosyalarını PDF dosyası biçiminde kaydedebiliyorsunuz. Yine yazılımla elinizdeki Powerpoint dosyalarını Word dosyası haline de getirebiliyorsunuz. Çoklu sekme özelliği ile de aynı anda birden fazla belge üzerinde çalışabiliyorsunuz.

Editörün Seçimi: Microsoft Office için inanılmaz bir alternatif ! Ücretsiz, sistem kaynaklarını çok az kullanan, sabit diskinizde çok az yer kaplayan bir yazılım. Hem Microsoft’un DOC, DOCX, XLS, XLSX, PPT biçimli dosyalarını tanıyor ve üzerinde işlem yapabiliyor hem de PDF biçimini destekliyor. Tüm bu özellikleri de ücretsiz kullanabiliyorsunuz.

Kingsoft Office Suite Free 2013 download

Bir cevap yazın

indir, program indir, ücretsiz programlar,