Kindle DRM Removal

Kindle DRM Removal download

Kindle DRM Removal

Kindle DRM Removal bir DRM* kaldırma programıdır. Bu sayede e-kitaplarda bulunnan koruma güvenliği kaldırılmış olur. Kullanıcı EPUB/PDF/TXT/RTF dosyaları dönüştürüp, yazdırabilir. iPad, NOOK, Sony Reader vd. aygıtlarda sınırlama olmaksızın e-kitaplar okunabilir.

Kullanıcı dostu arayüz, küçük boyut, basit yapısı ile tek tıklamayla dosya dönüştürmesi yapabilir. Bunun için gerekli .AZW dosyasını seçip ‘Remove DRM’ tuşuna basmanız yeterli. Ayrıntı, ince ayar ve karışıklık yok.

Kindle Amazon.com’un çıkartmış olduğu taşınabilir elektronik kitap okuma cihazdır. Eğer bir e-kitap içinde DRM koruması varsa bu programla onu kaldırabilirsiniz.

Özellikler:

  • Kalite kaybı olmaksısın kaynak e-kitap kaydedilir.
  • DRM olmadan kaynak dosyalar yedekleme yapılabilir.
  • AZW dosyada ki şifre çözülebilir.
  • Kullanıcı dostu arayüz, basit yapı ve tek tıklamayla dönüştürme yapabilir.

*DRM nedir? Kısaca yüklenen içeriğin yasal kullanımı anlamına gelir. DRM (Digital Rights Management- Dijital Haklar Yönetimi) DRM dijital haklar yönetiminin kısaltılmış ifadesidir. DRM, çevrimiçi mağazalar gibi içerik sağlayıcılar tarafından, kendilerinden aldığınız dijital kitap, müzik ve videoların nasıl kullanılacağını ve dağıtılacağını denetim altında tutmak amacıyla kullanılan bir teknolojidir. Çevrimiçi mağazalar DRM uygulanmış kitap, şarkı ve filmler satmakta ve kiralamaktadır.

Kısıtlama ve lisans:

Deneme sürümde bazı özellikler kısıtlıdır. Lisanslı fiyatı ise 34.95$’dır.

Kindle DRM Removal download

Bir cevap yazın

indir, program indir,