Kim Kardashian’ın Hollywood uygulaması

Kendini her ne kadar şarkıcı, oyuncu, televizyon yıldızı olarak tanımlasa da biz Kim Kardashian‘ı skandalları, seks kasetleriyle ve Kanye West ile olan ilişkisinden tanıyoruz. Geçtiğimiz günlerde Kanye West ile düğün fotoğrafının Instagram’ın gelmiş geçmiş en fazla beğeni alan fotoğrafı olmasıyla magazin dergilerinden teknoloji bloglarına ününü taşıyan ünlü yıldız(!), şimdi farklı bir teknoloji haberiyle gündemde. Çünkü bu 10 parmağında 10 marifet yıldız akıllara zarar yeni mobil uygulaması Kim Kardashian: Hollywood ile uygulama mağazalarının listelerinde ilk sıraları zorluyor.

Uygulama geliştiriciler binbir emekle yayınladıkları uygulamalarla App Store ve Google Play’de yer alan milyonlarca uygulama arasından sıyrılmaya çalışırken işleri her geçen gün daha zorlaşıyor. Yeni uygulamaların kullanıcıların sadık uygulamaları arasına girmesi artık çok daha imkansıza yakın.

İşe yararlılık, hayatı kolaylaştırma, kolay kullanılabilir, estetik bir arayüz ve inovasyon başarılı uygulamaları yaratmada artık ilk seçenekken Kim Kardashian’ın Hollywood uygulamasından anladığımız kadarıyla başarılı olmanın bir opsiyonu daha var: Kötü bir şöhrete sahip olmak. Böylece dünyanın en sığ uygulamasını yaratıp yine de başarılı olabilirsiniz.

hollywood

Kim Kardashian: Hollywood‘da sizi sanal bir Kim Kardashian’ın karşılıyor. Uygulamada karakterinizi yarattıktan sonra harika bir senaryoya sahip oyunu oynamaya başlıyorsunuz. Sadece zenginlerin anlayabileceği bir yaşam tarzı içinde amacınız Kim Kardashian’ın önderliğinde yeni bir Kim Kardashian olmak.

Ama nasıl kısa yoldan ünlü olurum, ünlülerle çıkmak kariyerime nasıl etki eder gibi kafanızda sorular varsa uygulamanın size yararının dokunabileceğini söyleyebilirim. Ayrıca kendini bir idol olarak göstermek için mobil uygulama geliştirten Kim Kardashian’a da çok haksızlık etmeyelim. Çünkü Kim uygulamayı ücretsiz olarak indirmemize izin veriyor; yani fakirlerin halinden anlıyor. Ancak cebinizden beş kuruş çıkmadan oyunda ilerlemeniz imkansız. Oyun içi satın alma fonksiyonunu abartan uygulamada bir sonraki aşamayı görmeniz için kredi kartı limitinizi zorlamanız gerekebilir.

Kim Kardashian Hollywood

Tamam, Kim Kardashian: Hollywood mobil uygulamalar arasındaki tek çöp ve kötü uygulama değil. Ancak burada farklılaşan bir durum var. Asıl değinmek istediğimiz nokta da bu. Sadece Kim Kardashian’ın uygulaması olduğundan ve ünlü yıldızımız PR değerini de çok iyi kullandığından Hollywood şimdiden App Store’un en iyi uygulamalar listesinde dördüncü sıraya yerleşti bile. Yıldızların havada uçuştuğu ve yakında birinci sırada görsek şaşırmayacağımız uygulama bize içeriğiyle ünlülerin hayatını sorgulatmıyor belki ama emek, inovasyonun değer görmediği mobil dünyada gerçekten iyi uygulamaların geleceği konusunda kara kara düşünmemize sebep oluyor.

Bir cevap yazın

Hollywood uygulaması, Kanye West, Kim Kardashian,