Kate Moss US Magazine dergisine soyundu

34 yaşındaki top model Kate Moss US Magazine dergisi için verdiği pozlarda 80’li yıllara geri döndü. Ünlü modelin verdiği baştan çıkarıcı pozlar çok konuşulacak.

Az röportaj vermesi ile tanınan Kate Moss US Magazine’e hakkında merak edileneleri anlattı. Kızı Lila’nın kendisinden çok daha gelişmiş moda ve kıyafet sezgisi olduğunu söyleyen Moss, ben onun yaşında asla onun gibi değildim dedi.

Kate Moss, ‘Kills’in solisti Jamie Hince’le beraberliğinden bahsederken ilişkilerinin sanıldığınınn aksine cinsellikten o kadar uzak olmadığını belirtti.

Hakkında çıkan anokresik olduğu söylentilerini yalanlayan Kate Moss, ‘kesinlikle hayatta yemekle problemim olmadı, hiçbir zaman da sıfır beden olmadım’ dedi.

Slikonla göğüs büyütme konusuna pek sıcak bakmayan Kate Moss, ‘bunu yaptıran pek çok arkadaşım var ancak ortaya çıkan görüntü bence çok kötü’ diyerek kendisinin böyle birşeyi asla düşünmediğini belirtti.

Ünlü modele 80’lerin kült grubu ‘Blodie’nin solisti Deborah Harry’nin saç stili uygulanan fotoğrafları, Mert Alaş ve Marcus Piggot çekti.

Kate Moss’un US Magazine için verdiği pozlar

Bir cevap yazın

Kate Moss, Kate Moss çıplak, Kate Moss fotoğrafları, US Magazine,