Justin Bieber genelevden çıkarken yakalandı!

19 yaşındaki Justin Bieber, konser için gittiği Brezilya’da genelevden çıkarken yakalandı.

Rio de Janeiro‘da bir arkadaşıyla geneleve giden Justin Bieber burada üç saat kaldı. Tam yanında iki kadın ile birlikte dışarı çıkarken görüntülendiğini fark etti. Bu sırada korumaları Bieber’ın üzerini battaniye ile örtüp saklamaya çalıştı.

Justin Bieber ile birlikte dışarı çıkanlar da arabada yüzlerini kapadı. Genç şarkıcının iki kadının bulunduğu aracın arka koltuğuna aceleyle bindiği görüldü. Justin Bieber ve kadınlar farklı otellere gitti.

BİLEKLİĞİ ELE VERDİ

Battaniye altına gizlenmesine rağmen Bieber’ı ele verenlerden biri bileğindeki dövme oldu. Bir de neredeyse artık alameti farikası haline gelen spor ayakkabıları. Bieber’ın yüzünü gizlediği battaniyenin üzerinde gittiği kulübün logosu basılıydı.

Justin Bieber geçen hafta manken Miranda Kerr ile Orlando Bloom’un arasına girdiği haberleriyle gündeme gelmişti. Kerr ile Bloom’un evliliğinin bitmesine sebep olarak güzel mankenin Bieber ile yakınlaşması gösterilmişti.

Justin Bieber genelev brezilya Justin Bieber brazilian Justin Bieber genelevden çıkarken yakalandı Justin Bieber genelev Justin Bieber brezilya Justin Bieber konser Justin Bieber brezilya genelev

Bir cevap yazın

Brezilya, Justin Bieber, Rio de Janeiro,