Japonlar çırılçıplak düğün yaptı

Hayalgücünün sınırları bu kadar zorlanabilir mi? Japonlar bu konuda iddialı, işte bir gelinle damat bütün aileyi ikna edip çırılçıplak bir düğün yapmışlar.

Genciz, güzeliz şimdi soyunmassak bir daha ne zaman deyip, muhteşem gelinlik ve damatlık yerine anadan üryan misafirlerini karşıladılar.

Yalnız lütfen aşağıdaki resimlerden, geleneklerine bağlı Japonların ne kadar büyük bir ciddiyet içinde düğüne iştirak ettiklerine bakın.

Japonlar çırılçıplak düğün yaptı için yorumlar “4”

  • berfin tuana:

    BU NE BE OLURMU BÖYLE ŞEY HİÇ ÇIRILÇIPLAK DÜĞÜN YAPILIR MI? YAAA

  • Japonlar Hakkında:

    Japonlar için çıplaklık çok normal gibi gözüküyor ki sadece bu deil Japonyda bir çok yarışma çırılçıplak yapılıyor, canlı tv programlarında çıplaklık var, kamera şakaları da ilginç çırılçıplak yaptıklarını mı diyim – şaka diye kadınları yol ortasında çırılçıplak kalana kadar soyuyorlar ne kimse müdahale ediyor ne de kadınlar fazla aldırış ediyor, sadece çıplakların girdiği marketleri kütüphaneleri var vss… Bizim bakış açımızdan farklı bakıyorlar sadece onu söliyim

  • burcu şahin:

    bu nebiçim bir saçmalık bunun cesaretle falan ilgisi yok bu sadece ahlakla ilgili. ailelerde normal değil gelinle damatta. teşircilik bir suçtur..

Bir cevap yazın

çıplak japonlar, düğün, foto galeri, japonlar,