İstanbul’da Hayatının Erkeğini Arayacak

Natassia Malthe

Merakla beklenen ‘Scarlet’ adlı dizinin dünya prömiyeri 6 Mayıs’ta İstanbul’da yapılacak. Sevgilisi Robbie Williams’tan ayrılan dizinin seksi başrol oyuncusu Natassia Malthe, şimdiden Türk erkeklerine göz kırptı.

Aksiyon ve gizem yüklü TV dizisinin seksi oyuncusu Natassia Scarlet Malthe, dizinin İstanbul’da yapılacak olan dünya prömiyeri için hazırlıklarını sürdürüyor. Günaydın’ın haberine göre, 150 kişilik ekibin çalışmasıyla ortaya çıkarılacak gece için Natassia Malthe de özel dersler alıyor. Katılacak konuklara büyük sürprizlerin hazırlandığı gecede Malthe’nin de sürpriz bir gösteri yapacağı konuşuluyor.

İKİ HAFTADIR HAZIRLANIYOR

Natassia Scarlet Malthe bu gece için Tom Ford, Naomi Campbell, Trudie Styler ve Sting’in özel antrenörü Joe Staples tarafından eğitim kampına alındı. Staples, “Natassia ile Scarlet dizisi için 3 ay boyunca haftanın 5 günü, günde 8 saat antrenman yaptık. Ancak İstanbul’da yapılacak gecenin önemi çok büyük, son iki haftadır sadece bu geceye hazırlanıyoruz Yediklerinden uyku saatine kadar tam bir asker disipliniyle çalışıyoruz. Çabalarımızın karşılığını İstanbul’da göstereceğiz” diyor.

Bir cevap yazın

istanbul, Natassia Malthe,